Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dark poka ampa. 

DC jedna z najlepszych konsol ever. Pamiętam jak dziś ten szok po przesiadce z PSOne. Calibur, V- Rally 2, Code Veronica, CT no i Shenmue z zaglądaniem do każdej szuflady i łażeniu po wsi :D Aleś we mnie obudził wspomnienia, dzięki! 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

Kiedyś w hc roomach wklejałem chyba to zdjęcie, jeszcze bez ustawionych konsol.

 

DSC_0170.jpg

 

Ampli to STR-DA3700ES. Poglądowo amli wygląda tak:

203537.jpeg

Sory, nie mam w tej chwili jak zrobić foty z bliska, bo mam dość ciemno w salonie i przydałby mi się do tego dzień. Jak wbijesz na mój forumowy profil to tam jest zdjęcie też całości już z konsolami i w maksymalnie dużym świetle jakie byłem w stanie zaświecić.

Edytowane przez Dark_Pharmacist
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

PETARDA kolego, PETARDA.

 

Tych gier bym chyba nigdy z folii nie wyciągnął i grał z backupów.

Piękny zestaw!

 

Aż wstyd teraz wrzucać swoje zakupy, no ale z dzisiaj - skromne pudełka dla Jedynego.

 

Quk7UhFl.jpg

 

A jutro odbieram trochę retro gratów.

Edytowane przez ping
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@Dark_Pharmacist

 

Co za cudo! Wow! Dreamcast i nówki w folii, to Shenmue, ten Resident - kopara opada! :o Genialny zestaw, aż przyjemnie oglądać TAKIE zdjęcia.

 

Aż głupio teraz coś wrzucać. Tu moje małe zakupy z dzisiaj - to po prawej w folii to jakaś dodatkowa mapa do Lords of The Fallen.

 

3v883kk90jqx.jpg

Zazdroszczę dzisiejszej nocy.

 

Grańsko będzie pyszne.

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś też psxowo.

 

ebImvKj.jpg

 

Driverek drugi, Darkstone o którym bardzo marzyłem, Street Skater 2 którego zawsze szanowałem i Blazing Dragons - grę zobaczyłem pierwszy raz przy okazji opisu w PlayStation Plus. Bardzo chciałem w nią zagrać, jednak niestety, nawet najlepsi dostawcy na giełdzie nie mieli verbatimka z tym cudownym tytułem. Od poszukiwań upłynęło już dobre 16 lat, aż w końcu zlądował u mnie oryginał w pięknym stanie.

 

Oprócz tego Gameshark na Nintendo + gra o Snowboardzie. Po co Gameshark? Ano mam japońskiego N64 i amerykańskie gry latają na nim bez problemu, jeśli wyłamię w nim dwa elementy kryjące się w slocie na cartridge. Jako, że nie mam ochoty na dewastowanie konsolki, kupiłem sobie Gamesharka by traktować go jako przelotkę (kształt jest uniwersalny, więc można go włożyć do japońskiej jak i amerykańskiej konsoli).

Edytowane przez ping
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Wlasnie byl u mnie listonosz. Nowy zakup z allegro. Na szczescie Pokemon i Bakugan oryginaly, ale Lost in Blue 2 musze odeslac bo to bezczelny bootleg.

Sorry ale to gołym okiem widać, nie było fotek?

 

U mnie skromnie, za grosze wyrwana całkiem fajna karcianka. Mam nadzieje ze to A zejdzie po przetarciu spirytem, jak nie to mam zapasowe pudełka po szrotach.

 

121pp5k.jpg

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Sorry ale to gołym okiem widać, nie było fotek?

 

Jakis zaspany bylem jak to bralem, na szczescie sprzedawca w porzadku i nie robi problemow (jak na razie przynajmniej). Nawet wypytal mnie przez telefon na co zwracac uwage przy piratach bo chce uniknac takiej sytuacji w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...