Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Szacun przyznany +1. Musze zwracac wieksza uwage na takie male szczegóły. Chyba moby games mialo okladki gier to bede dokladniej studiowal przed zakupem.

 

Zeby nie offtopowac tematu moje dzisiejsze zakupy. Przyszly z play-asia. Podjarany na Etrian Odyssey Millenium Girl z CD i artbookiem nawet przełknalem to ze paczka byla u celnikow i zdrali ze mnie nie maly grosz. Podekscytowany otworzylem paczke zeby przekonac sie na wlasne oczy ze kochana play-asia wyslala mi wersje standardowa gry. W ramach przeprosin oferuja mi 2$ store credit (niech sobie w pupke wsadza) lub ewentualnie moge do nich odeslac i mi zwroca kase ale i tak juz wtopilem w celnikow wiec nic mi to nie da.

 

Mega rozczarowanie play-asia i to raczej byly moje ostatnie zakupy tam. Chociaz gry ladnie wygladaja i bedzie w co popykac pod kołderka w zimowe wieczory.

 

wiwnth.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

jak godzicie granie w 3-4 tytuły na raz?

dla mnie gra w 2 tytuły na raz to już problem :P

lubie konkretnie usiąść do jednej gry i wkręcić sie na maxa (mowa o grach z singlem)

nawet skakanie po paru tytułach powoduje czasem problem z klawiszologią, miałem tak z Tomb Raider i Infamous, gdy próbowałem grać na zmiane

 

lubie po prostu skończyć jeden i usiąść do kolejnego, poprzedni sprzedać lub zostawić jeśli było dobrze

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dokładnie to czuję. Nowe tytuły ciągną mnie nazwijmy to średnio obojętnie, za to ogrywać takie zapierniczam z roboty najszybciej jak potrafię

 

strasznie Ci zazdroszczę tego DC. Dla mnie jest on symbolem takiego niezrealizowanego marzenia, bo zawsze go chciałem mieć, a nigdy się to finansowo nie udało. Naprawdę odjazd, bo nawet zapach masz w folii schowany...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...