Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

9fenH2y.jpg?1

 

fc4 - pierwsze w zyciu podejscie do tej serii na powaznie, wczesniej odrzucal mnie framerate jaki oferowala seria na konsole

fifa13 - niby sam kart ale sie pochwale bo dostalem ja za calkowite free dzieki uprzejmosci uzytkownika mastafaker, zapytal sie kto chce gre w shaoucie i wyslal mi...cos pieknego, to sie nazywa 4theplayers, jeszcze raz dzieki serdeczne

Odnośnik do komentarza

Moje zakupy z ostatnich tygodni:

 

http://i.imgur.com/Q3t7Hth.jpg

 

Niezłe zasko - gry na Megadrive znalazłem niechcący w małym, ukrytym, prastarym już sklepiku w Poznaniu. Miał mały telewizorek, to przyniosłem do niego MD i popykaliśmy, gadając przy tym o starych gierkach i lepszych czasach. Na razie kupiłem od niego Terminatora, którego zapewne znają fani twórczości Angry Nerda - mega giera :D Utknąłem na ostatnim levelu, ale jak skończę, to podzielę się wrażeniami. Druga giera to zayebisty beat em up. Jest mega trudny, więc drugi player (jako Venom) to konieczność by jakoś przetrwać. Bardzo miodna giera. Oba tytuły mają zayebisty OST, ale to już standard na Mega Drive.

 

A na PSP Burnout Dominator, którego kocham i z chęcią właśnie po raz kolejny przechodzę. Czysty miód przenośny :) Patapon w końcu mi podszedł i załapałem bakcyla. Tylko nie mogę przejść pustyni.

 

Koleś w sklepie ma też taki rodzynek, że głowa mała - aż nie chce tego sprzedać. Mianowicie grę na Megadrive o mega zayebistej okładce (główny powód dla którego go nie oddaje, serio piękna w oldschoolowym stylu), tytuł po japońsku więc nawet nie mogę przeliterować i wpisać w google, a kartridż tylko z napisem "Gra Sega". Zapewne więc jest to jakiś staaary, amatorski tytuł garażowy stworzony na początku lat 90tych przez jakichś zapalonych japońców - pomyśleć tylko jaką przygodę ten kartridż przeszedł, że po tylu latach, po tylu właścicielach znalazł się w Polsce. Niesamowite. Niestety mój PALowy MD tego nie odtworzył (nie wiem czemu, skoro Genesisowe gry odpala, może japońskie kartridże są trochę inne?) i gra dalej okazuje się być tajemnicą. Obrazki na tyle pudełka sugerują jakąś ładną, lataną strzelankę. Nie daje mi to spokoju i dalej będę próbował odpalić to coś. Tylko jak...

 

A już jutro powinien przyjść do mnie mesjasz, gra na zimę. Eksajt.

Zazdroszcze takich sklepików. Ciekawe czy w Warszawie jeszcze takie cos znajde.

Odnośnik do komentarza

Niezłe zasko - gry na Megadrive znalazłem niechcący w małym, ukrytym, prastarym już sklepiku w Poznaniu. Miał mały telewizorek, to przyniosłem do niego MD i popykaliśmy, gadając przy tym o starych gierkach i lepszych czasach. Na razie kupiłem od niego Terminatora, którego zapewne znają fani twórczości Angry Nerda - mega giera :D Utknąłem na ostatnim levelu, ale jak skończę, to podzielę się wrażeniami. Druga giera to zayebisty beat em up. Jest mega trudny, więc drugi player (jako Venom) to konieczność by jakoś przetrwać. Bardzo miodna giera. Oba tytuły mają zayebisty OST, ale to już standard na Mega Drive.

Maximum Carnage to mega wypas!!! Oparta na kultowej sadze z pająkiem w roli głównej. Poziom trudności to ultra hardkor - nigdy jej nie ukończyłem na MD.

Odnośnik do komentarza

@Soban

 

Z UK-jowych mogę polecić jedynie Fatheadcat. Idealnie opisuje stan przedmiotu, szybko wysyła i generalnie ma fajne Nintendo gierki.

http://www.ebay.pl/usr/fatheadcat?_trksid=p2047675.l2559

 

Z kontynentalnych polecam magix buttons i gamestart_italy. Ten ostatni pan szaleje z cenami (podniósł cenę nowych Gacków o 1000zł!), ale ma masę gier, unikatów i akcesoriów do konsol. Ma głównie zafoliowane nóweczki albo minty. Co prawda większość to wydania ita/fra/esp, ale angliki też się trafiają.

http://www.ebay.pl/usr/magix_buttons?_trksid=p2047675.l2559

http://www.ebay.pl/usr/gamestart_italy?_trksid=p2047675.l2559

 

Zasadniczo stwierdzam że nasze Allegro wcale nie odstaje jakością sprzedawców od eBay. Tam też jest masę kłamczuchów, drobnych cwaniaczków i poje.bów :) Koszty przesyłki to masakra. Jedyne co eBay ma lepsze to wybór gierek, wszystko tam znajdziesz. Jak czegoś szukasz na Gacka to kieruj się tymi samymi kryteriami co na Allegro. Obadaj komentarze, zapytaj ziomka jak masz jakieś wątpliwości, poproś o dodatkowe fotki.

 

PS: Pro-tip. Wielu sprzedawców pisze oddzielnie Game boy i Game cube.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...