Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pif pafy nadal lubię ale głównie te wychodzące kiedyś na piecyki.Obecne twory to dla mnie średnie pierdy niedorastające do pięt starszym tytułom. Jedynie przy Bad Company na PS3 bawiłem się przednio, jak dla mnie jedna z lepszych strzelanek jakie wyszły w ciągu ostatnich lat. Fajny swojski teren działań,jajcarski klimacik i niezła demolka.

Sportówki uznaję jedynie te od Technosa,zaś AC to dla mnie tak miałka seria,że szkoda mi czasu na takie coś. Choć nie powiem jedno trofeum mam z ACII bo od kumpla pożyczyłem by dać jej szanse ale szybko dałem sobie spokój bo miałem ciekawsze gry do zaliczenia.

 

Ogólnie gierki AAA mnie mało rajcują bo niemal wszystkie podpadają pod 2-3 schematy ich tworzenia i niczym nie potrafią mnie przyciągnąć i zaciekawić. Zagrałeś w jedna to tak jakbyś ograł ich większość.Chińskie gierki i retro zaś zawsze ma coś nietuzinkowego i nieraz zakręconego do zaoferowania co powoduje,że człowiek za każdym razem ma ciut inne doświadczenia płynące z gry i też więcej frajdy z obcowania z taką gierką po której nie wiesz do końca czego się spodziewać.

 

Wydanie Fatal Frame 3na rynki USA i EU różni głównie styl w jakim jest napisany tytuł gry i drobne zmiany graficzne pośrodku okładki. Cała reszta jest mniej więcej ta sama. Miałem brać wersję europejską ale jak zobaczyłem ceny na Allegro czy innych serwisach to przerzuciłem się na amerykańca.Przynajmniej zapłaciłem mniej i mam nówkę w folii, a nie jakiś sponiewierany egzemplarz od jakiegoś typa.

 

Jeszcze co się tyczy zakupów to miały mi wpaść Snatcher na PC Engine CD i Yu-No na Saturna ale jak to bywa w przypadku aukcji nie byłem dość szybki i agresywny w licytowaniu :(

Odnośnik do komentarza

 

OvXxQi2.jpg

Pierwszy to bardzo miodny shmup na którego czaiłem sie od jakiegoś czasu.Drugi zaś to rpg będące mixem cyberpunku i fantasy.

 

Intensywność, ost i widoczki jednego levelu w tym schmupie są nie do podrobienia. Koniecznie z słuchawkami graj.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam,to co się dzieje na ekranie w Crimzon Clover to szaleństwo ale jakże przyjemne i wciągające :D Liczę na to,że gierka wyląduje też w przyszłości na konsolach bo to naprawdę świetny szpil i więcej osób mogłoby w niego pyknąć. A twórca (tak jedna osoba) by jeszcze na tym dodatkowo zarobił.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

MBeniek - dorwałeś bardzo czystą i zadbaną sztukę, co jest dużo trudniejsze niż dosztukować karton z innego zestawu. SNES jak Dreamcast potrafi żółknąć na wiele możliwych sposobów i w różnych miejscach obudowy, a Twój jest nieporysowany i prezentuje się ślicznie. Gratuluję zakupu. Bezdyskusyjny plus :hi:

Edytowane przez Dark_Pharmacist
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Mój najlepszy zakup ostatnich tygodni - kupione za bezcen od znajomej (niestety bez pudełka, ale cała reszta już jest i to w stanie bardzo dobrym):

kafhup.jpg

 

Plus dwie giereczki:

1jrxjr.jpg

 

Będzie granie!!!

 

Ta konsola ma coś w sobie :wub:

35herkx.jpg

 

 

Bardzo ładny pegazus, propsy

Odnośnik do komentarza

niestety bez obrazków ale postanowiłem skorzystać z promocji na PSN i kupić pare gierek

 

- tekken tag2 - zakup impulsywny, dam mu szanse i bede miał gre do pogrania z bratem, zdecydował impuls i cena 21zł

 

- MGS hd collection - od dawna chciałem to kupić, co prawda wolał bym pudełko ale na allegro większość aukcji ok 100zł a tutaj 49zł, wiec chyba warto jak za 3 gry. peace walkera nie grałem jeszcze a chętnie zagram ale ogolnie juz od dawna chciałem sobie zrobić maraton całego mgsa w kolejności czasu (okresu ) gry (tzn 3 na poczatku, 4 na koncu, jedynke mam płytową z psx, działa na ps3), żeby zbroic sobie jaranko przed premierą mgs5

 

- god of war ascention - tu sie waham troche bo niby słabsza od innych ale lubie GOW i ograłem wszystkie inne częsci wiec tą też wypada, a cena to 39zł

 

 

edit

jaja sobie robią.

Zaczalem zasysac ttt2 ok 2 w nocy. Przed chwila wstalem i sprawdzam czy juz skonczylo - oczywiście nie. Przez 6h zassalo 10% czyli 1.8gb z 18gb...

Idąc spac widzialem ze idzie tragicznie wolno ale myślałem ze moze przyspieszy ale jak widac nie.

za to przed chwilą wyłączyłem i włączyłem konsole i po ponownym uruchomieniu pobieranie zmienilo sie diametralnie na jakies 2mb/s. Moglem to wypróbować przed pójściem spac to juz by bylo dawno zassane

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...