Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Figaro - mój Ty tęczowy przyjacielu, takie foteczki mogą być? Podesłałbyś w zamian fotki rudej w bikini <hihi>

 

 

Ty mi podeślij tę kolekcję gier, ja Ci podeślę focie :)

 

to pudełko Super Mario Land, Minish Capa, Metroida... oh myyy. I to w takim pięknym stanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Pharmacist

A propos mistrza Mikami bowdown.gif Pierwsze growe zakupy w 2015, fajnie wyszło bo obie gry dotarły w tym samym czasie. Fotka zrobiona w mojej magicznej szafie.

 

16kyp9c.jpg

 

RE i,,, i  odrobina Dreamcasta w tle :woot:

Fetyszyści GBA dostali to ja też poproszę... wiadomo którą część półki :whistling:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Colin - w zeszłym roku zobaczyłem te figurki na Orlenie. Jest cała seria z klasycznych bajek: Uszatek, Reksio, Bolek i Lolek, Rumcajsa też chyba widziałem. Ceny nie pamiętam, ale nie drogie to było. Figurki wykonane rewelacyjnie jak na ten segment cenowy.

 

@Velius - co, gdzie, jak?! Wyczyściłem właśnie skrzynkę.

 

@Figaro - mój Ty tęczowy przyjacielu, takie foteczki mogą być? Podesłałbyś w zamian fotki rudej w bikini <hihi>

 

2wc1aw7.jpg

 

34otpxl.jpg

 

A ja biedny szukam pudełek do M&L SSS, WarioLand4 i i MarioLand od wieków ;_; ŚLICZNE

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam Banjo N&B, super zabawa, świetny exclusive na 360! A kto powie że syf ten ma w mordę!
 

RE i,,, i  odrobina Dreamcasta w tle :woot:
Fetyszyści GBA dostali to ja też poproszę... wiadomo którą część półki :whistling:

 
Wybacz, świeżej fotki nie zrobię bo jestem zajęty platynowaniem Residenta, ale łap fotkę z "Wasze kolekcje" (wrzucałem w zeszłym roku). Od tamtego czasu nic nowego nie nabyłem na DC. W tym roku muszę upolować Residenty i te śliczne marakasy, ale z tym może być ciężko.

 

GYjZmng.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

 

Była, kosztowało mnie 9,99zł

 

Gdzie?

 

 

W Media Markt, Dudek pisał na forum i poprosiłem żeby mi kupił.

 

Przyszła dziś najlepsza bijatyka na obecną generacje. Jestem drugą osobą w Polsce, zaraz po ukyo która posiada ten tytuł

 

 

Fail, Ukyo jest w UK.

No to pierwszą w polsce :teehee:

 

 

AUX PRZECH.UJU ZAZDROSZCZE CI

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

epOnlfz.jpg

Troche od Rockstar'a, troche Kojimy i jakas scigalka od Ubi - gratis od sprzedawcy bo Max payne w obesranym pudelku jakims nieoryginalnym calym w naklejkach, na szczescie zgodzil się doslac dobre pudelko i nowa okladke.

Co do Zone of Enders, kurde nigdy nie miałem styczności z grą, dziś odpaliłem żeby sprawdzić czy działa i ta muza z menu już mnie zmiażdzyła, pograłem chwile i jestem zachwycony, czuć moc Kojimy :D

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...