Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola okej, ale patrząc na ceny w sklepach to jest jakaś paranoja jak za 4 letnią konsolę przenośną z marną biblioteką gier...

 

No szejdi jak dla ciebie wydanie Uncharted Golden Abyss na vite jest tym samym co Uncharted na duże konsole to lol

Odnośnik do komentarza

Golden Abyss jest słabe a wysokie oceny zawdzięcza jedynie braku innych dobrych gier. Ja wiem, że ludzie się zachwycają takimi grami, podobnie jak AC: Liberation czy Batman Blackgate (2D hahahaha). Wydawanie kiepskiej gry, ale nazywanie jej tak samo jak na dużą konsolę do mnie nie trafia i ja się na to nie nabiorę :) 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Absolutnie fantastycznie oddają dźwięk. MAŁO TEGO, grając w niektóre pozycje (vide Resogun) można odnieść wrażenie, że docierają do narządu słuchu zupełnie nowe, nieodkryte wcześniej w grze dźwięki.
Ryk silników w Drive Club to teraz 11/10, a seria pocisków w FC4, to nowa jakość. Aż załączę sobie w nocy Aliena/Outlast xD
Jeżeli macie na zbyciu 694zł - nawet się nie zastanawiajcie.

844hC0r.jpg

Urządzam sobie także kąt dla mego master race, a jako, iż nadarzyła się okazja na nowy stolik, to chętnie z niej skorzystałem. Udało się go zakupić za siedemset zł, zatem nie sposób było ne skorzystać.

0Wez4ZY.jpg

Odnośnik do komentarza

W zyciu bym nie wydal takiej kasy na bezprzewodowe sluchawki, zalezy napewno od czlowieka ale dla mnie kasa wywalona w błoto. Bezprzewodowe nigdy nie beda mialy takiej jakosci jak przewodowe, a wiem bo juz testowalem i sprawdzalem duzo roznych par zanim znalazlem te co mi odpowiadaja (ale fakt, glownie uzywam ich do muzyki, do grania duzo mniej). Ale jednak 700zl za bezprzewodowe sluchawki to troche bym zalowl tyle hajsu wyrzucac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Szejdi - opowiedz historie tych zakupów :D

były też białe?

możesz kupić wiecej jutro? :D

 

U mnie w mieście rodzinnym od kilku miesięcy zamykają Avans i trafiają się różne przeceny. Ostatnio z ciekawości podjechałem sprawdzić czy nic ciekawego nie było i trafiłem na cztery dualshocki za 19zł :) byłem od tamtej pory jeszcze 2 razy w tym sklepie i nic ciekawego już nie natrafiłem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...