Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dark_Pharmacist

Wczorajsza przesyłka

 

Trzeba mieć w kolekcji jak gigantyczny skok zrobiło rockstar pomiedzy tym co było a jest

 

Najlepszy spider man ever

 

I gierka która polecili koledzy z kolorowej tęczy

 

eD0joG8.jpg

UXMPbHo.jpg

 

Świetne gry, no i ta mapka do GTA. Brakuje mi tego, że w obecnych czasach gry na stacjonarki nie są wydawane w jakichś ładniejszych pudłach jak od PSXa czy Dreamcasta, a do tego z grubą ładnie wydaną książeczką i dodatkami jak powyższa mapka. Obecnie nie dość, że są to tanie standardowe pudła dvd lub blu-ray to jeszcze max co w środku znajdziemy to jakiś pojedynczy kartonik z online passem :frog:

 

Tylko XBOX!

Po ciężkim tygodniu, taki zestaw to prawdziwy balsam na moje nerwy  :obama:

 

o9emuc.jpg

 

Jaki ten pad jest wielki, jejku. Trzymam go i mam wrażenie że jestem królem świata, epicki padzior!

 

w6pdmc.jpg

 

A to od dziś moja ulubiona okładka :wub:

 

i1ww7n.jpg

 

Zadanie wykonane, cała szósta stacjonarna w kolekcji. Konsole zadbane, w kartonach z papierami. Marzyłem o takim zestawie i w końcu mam. Wielka radość!

 

Aux, rozwaliłeś mnie tym postem. Dłuuuugo już szukam takiego kompletu do kolekcji a Twój ma śliczny, prawie nie zniszczony karton, papiery i do tego masę gier. Szczerze gratuluję i zazdroszczę zdobyczy :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Miało już nic nie być w tym miesiącu, ale... Metroid Prime Trilogy cyfrowo zakupiony (w pudle mam już od dłuższego czasu). Trzeba wspierać zacne gry, no i czasy ładowania znacznie krótsze. :fsg:

 

U2xtDow.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Tym razem skromniutko ale poczatek miesiaca dobry. Nigdy w zyciu nie bylem w lombardzie i sprobowalem szczescia w mniejszym miescie podczas wyjazdu z żoną, aleeeee sie zdziwilem. Zaczne je chyba czesciej odwiedzac. Zgarnalem dwie gierki, jedna na Nintendo DS, nie dosc ze oryginal to jeszcze wersja amerykanska ktorej mi brakowalo w kolekcji. Druga to co prawda gra w wersji EU ale nie moglem sie oprzec zarówno cenie jak i temu ze jest nowka w folii, do tego jedna z moich ulubionych serii.

Kupilem tez pierwszy numer PIXEL'a. Uwazam za 14,50zl za gazetke to za duzo ale jako ze to pierwszy numer chce to sobie sprawdzic bo duzo artykułów o retro.

 

W lombardzie za te dwie gry zostawilem 65 zlotych :banderas:

 

snoqph.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dwie inne gry i co dobre - obie wersję uwielbiałem. Z przewagą na 360tkę :)

 

Dziwacznie bo ta z 360 to trochę kapiszon i upadek tej serii, za to z pierwszego xboxa - miód. Świetny patent z podwójnym agentem, misje w nocy i generalnie stary dobry Fisher. Tk nie przeszkadza ci dramatyczny framerate w tej wersji na 360? Misje w śniegu ledwo grywalne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...