Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Do kolekcji wpadły dwie Zeldy na 3DS'a, a już nie długo do tego dojdzie jeszcze Majora's Mask. Swoją drogą też macie w A Link Between Worlds taki szary pasek, a nie biały jak w reszcie gier?

Z tego co widziałem Amerykańskie wersje mają biały pasek z napisem 3DS, a Europejskie szarawy. Czemu?

 

 

Tez to zauwazylem.

Okladka jest odwracana - na drugiej stronie ma inna kolorystyke i moze tam pasek jest bialy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Child_of_Light_Deluxe_Edition.jpg?139746

 

 

 

Na szczęście nie jest to reguła, ale wygląda to po prostu źle żeby np takie wydanie jak wyżej nie miało płytki... Po co się w ogóle bawić w takie wydania wtedy? I tak wszystkie te koszty wydawnicze są pewnie bardzo podobne, a przynajmniej tak mi się wydaje. Pomyłka godna PSPgo.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Reszta z vgp.ca, daja rade, najlepszy obecnie sklep zagraniczny.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę różnicę w kursie USD względem CAD.

 

btw. na ostatniej paczce z vg+ (mimo że niby wysłanej z Niemiec) widnieje pieczątka Urzędu Celnego "Objęto procedurą dopuszczenia do obrotu"; na poprzedniej jej nie było (zwracam na to uwagę).

Sądziłem, że przy obecnym sposobie wysyłki, paczki z vg+ omijają UC, a jednak nie :/

Odnośnik do komentarza

 

Pomyłka godna PSPgo.

ojj tam ojjj tam,

sadze ze PSPGo dzisiaj to nawet fajna rzecz, do kieszeni się zmieści i na te 16gb pamięci te najlepsze hity z PSP się zmieszczą

Dzisiaj może i tak, ale kiedyś tam nie. Podobnie jest z takim wydawnictwem. Dzisiaj to cholernie nie pasuje ale w przyszłości pewnie będzie to standard (oby nie).
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...