Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mastafaker

Z Choszczna jesteś? Gdzieś tam takie cuda w sklepie sprzedają?

 

 

w 2005 jak dostałem pierwszą grę na UMD do PSP to przez pół godz próbowałem wyrwać płytę z tej białej "obudowy" :]

 

 

Tu chyba też ktoś tak próbował.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza

Achhh Castlevanie  :wub:  Z ciekawości Rocket Slime jest trudny do zdobycia?

 

Uwielbiałem VJ na GCN, a na DS'ie nie dałem rady :(

 

Z tego co mi sie wydaje to nie az tak bardzo, jeden chyba nawet na allegro wisi/wisial od sklepu Game Over.

 

Ten Francuz ma jeszcze jakieś gierki czy też wszystko już od niego kupiłeś ? Można prosić o link do sklepu tak w celach czysto poglądowych? :)

 

Wyprzedawal sie w ciagu tego półrocza, gierki na konsole Sony, Sega, Nintendo...no wszystko. Panzer dragoony i inne rarytaski na saturna. Wysle Ci do niego link na PW to bedziesz mogl zobaczyc w "sold" co tam mial, o ile archiwizacja jeszcze nie wskoczy.

 

W AoE bym pograł na DS :o

 

Ile Cię AoE kosztował?

 

Nie wiem bo kupowalem wszystkie gry w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Z Choszczna jesteś? Gdzieś tam takie cuda w sklepie sprzedają?

W internecie :)

 

DonSterydo , to Ty wziąłeś ostatnie dwa egzemplarze ttego Dead Risinga wczoraj ? Prawie mi sprzed nosa ktoś to sprzątnął, udało się jednak 

 

 

Nie. Ja złożyłem zamówienie jak było na stanie 20 czy 30 sztuk. Pamiętam, że mieli co najmniej 3X sztuk z tego co wyświetlało na stronie. Jak widać wszystko zeszło na pniu w jeden dzień, ale co się dziwić - 68 zł nówka ze wszystkimi DLC. Niektóre cyfraki są droższe.

Odnośnik do komentarza

Tym razem dla odmiany cos na ps3. Obejrzalem intro i boje sie to odpalic. Do weekendu dokoncze Dead Island i z pelna powaga zabiore sie za Dark Souls 2. Demon's/Dark Souls byly jednymi z lepszych gier poprzedniej generacji wiec nie ukrywam, ze spodziewam sie sporo po kontynuacji. A niedlugo Bloodborne - zyc, nie umierac.

 

f4n1hf.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...