Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, po prostu bekę mam, że ktoś bawi się w ściąganie zestawu z amazona i sprzedawanie konsol co chwilę żeby zarobić 50zł :cebula:

Po co ryzykować z konsolą za 1.5k która szybko nie zejdzie, jak można mieć 300% przebitki na grach tak jak ja? :rayos:

 

Nie boli mnie to, że ktoś zarabia na czymś, wtedy bym ryja piłował przy kupnie bułki. Po prostu taki model biznesowy jest dla mnie abstrakcją. Plus gość z którego sobie robię podśmiech,ujki aktywnie minusował ludzi z za wysokimi w jego mniemaniu cenami, więc tym bardziej BEKA WNUSIU.

 

 

Każdy orze jak może.

 

Olaboziu! Pozwól innym przyznać minusa, tam gdzie uważa to za słuszne - sam chętnie bym bombował co chwilę minusami w PT (pamiętam Dejwa, jak dowiedział się w stosownym temacie o promocji na RE6 w empiku, po czym wystawił grę na PT dla braci forumowej z ładną przebitką :lapka: ), ale w sumie wali mnie to.

 

Wracając do tematu:

 

 

2015_06_25_20_17_57.jpg

 

 

Pięć gierałek na nadkonsolę. A wy co, dalej iksboksy i inne huyemóje.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Aparat 5mpix za sto złotych, tak jak zresztą telefon. Bogaczem nie jestem. Technicznie rzecz biorąc jestem obecnie bezrobotny :). A Frontiery to jedynka i dwójeczka.

 

Dywan trzeba by wyprać, ale szkoda mi na to pieniędzy. I tak mieszkam z rodzicami, a moim jedynym hobby są gry, więc poza mną nikt w tym pokoju nie przebywa :).

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzień jak co dzień, wychodzę do kiosku po cole i wafelka. Szybki rzut oka na półkę z magazynami. I oto jest, świeżutki Pixel. Wow, wyjątkowo dwa egzemplarze. Biorę i wracam szybko do mojej jaskini. Ale będzie czytane! Mocarne, pecetowe exy chętnie oddam. Wystarczy dać plusika i zgłosić się na priv (pora wyczyścić skrzynkę).

 

BD5VUuG.jpg

 

PS: Dziękuję mamie za zgodę na fotkę w jej pokoju.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dzień jak co dzień, wychodzę do kiosku po cole i wafelka. Szybki rzut oka na półkę z magazynami. I oto jest, świeżutki Pixel. Wow, wyjątkowo dwa egzemplarze. Biorę i wracam szybko do mojej jaskini. Ale będzie czytane! Mocarne, pecetowe exy chętnie oddam. Wystarczy dać plusika i zgłosić się na priv (pora wyczyścić skrzynkę).

 

 

 

PS: Dziękuję mamie za zgodę na fotkę w jej pokoju.

Ale weź odsłoń tę gazetę sprzed widoku.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...