Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

 

Pokemony to pirat. Zelde tez bym w razie czego sprawdzil jesli od tego samego sprzedawcy.

Że się tak z ciekawości zapytam: z czego wnioskujesz? Może się czegoś nauczę.

 

 

Pudełka z USA są czarne i chudsze. Europejskie są biało-przezroczyste. Na tych pokemonach nadrukowana jest amerykańska klasyfikacja wiekowa ESRB, zamiast PEGI, którą widać na okładce po lewej.

Odnośnik do komentarza

no i główny gość programu czyli moje pierwsze stacjonarne nintendo z (podobno) bardzo prawilną gierką, ale będzie zaraz grane :banderas: :

 

e1Lcvjt.jpg

 

:good: Polecam kupić kabelek S-Video (polecam prywaciarza z UK: http://consolegoods.co.uk/), konkretnie N64 S-Video & AV cable - PAL version) - oczywiście jeżeli masz CRT z takim wejściem. Niestety żeby mieć RGB w PALkach trzeba się namodzić (patrz http://etim.net.au/n64rgb/). Niestety obraz po RCA to szajs (a na LCD to już w ogóle  :[). 

 

Sam planuje zakup SM64, ale jak się naczytałem o poziomie konwersji NTSC -> PAL to mi się odechciało szukać wersji EU.. A bawienie się w kolejne N64 i modowanie pod RGB to  :dunno:

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To jest nadzieja, ze Zelda oryginalna. A w tych piratach save normalnie dziala?

 

Miałem kiedyś Castlevanię OOE - save działał, ale po jakimś czasie gra w ogóle się nie włączała, a w Chrono Triggerze skasował się zapis przed ostatnim bossem :lapka:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Tak jest kolorowa. Okładka gry jest po francusku. Możliwe, że dlatego niska cena. Pewnie koleś nawet nie wiedział, że Poksy są piratami (bo skąd niby???). Sam nawet nie wiedziałem i nie pomyślałem o tym.

Odnośnik do komentarza

Jako, że swoją konsolkę już mam a dziewczyna gra na niej prawie więcej niż ja zapadła decyzja i dostała swoją. Wybrałem bundle z xeno bo muszę wreszcie ograć tą gierkę. Do tego fajny cover plate jest ( mam nadzieje ze nie rysuje sie tak jak oryginalny). Pokemon alpha zeby mozna bylo sie wymieniac na poki z ruby i teraz tylko jeszcze pozostaje nam kupic jakies tytuly do grania we dwojke, jakies sugestie? No i w planie w najblizszym czasie bylo jeszcze Wii U ale na razie będzie 2gi 3ds. Swoją drogą mniejsza wersją dla mnie o wiele lepsza niż Xl'ka ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, rąk itp.

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...