Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Europejski eShop ma wersję NTSC czy plują kupującym w twarz?

 

Rany boskie, ten znów swoje.

 

:dafuq:  Lubisz grać w gry z czarnymi pasami i zwolnione o 17% (to nie jest 'drobna' różnica!) względem docelowej wersji? Idź obejrzyj swój ulubiony film z takim zwolnieniem i jeszcze za to zapłać.

 

Srsly z ciekawości pytam, bo wiem, że niektóre gry na europejskim eShopie sprzedają bez problemu w wersjach NTSC (zresztą skoro mamy cyfrową erę to czemu tego nie robić) i nie wiem jak jest w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

 

 

Europejski eShop ma wersję NTSC czy plują kupującym w twarz?

 

Rany boskie, ten znów swoje.

:dafuq: Lubisz grać w gry z czarnymi pasami i zwolnione o 17% (to nie jest 'drobna' różnica!) względem docelowej wersji? Idź obejrzyj swój ulubiony film z takim zwolnieniem i jeszcze za to zapłać.

 

Srsly z ciekawości pytam, bo wiem, że niektóre gry na europejskim eShopie sprzedają bez problemu w wersjach NTSC (zresztą skoro mamy cyfrową erę to czemu tego nie robić) i nie wiem jak jest w tym przypadku.

Im tego nie wmowisz ;)

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

 

Europejski eShop ma wersję NTSC czy plują kupującym w twarz?

 

Rany boskie, ten znów swoje.

 

:dafuq:  Lubisz grać w gry z czarnymi pasami i zwolnione o 17% (to nie jest 'drobna' różnica!) względem docelowej wersji?

 

 

Chapter6title.jpg

 

idz pan z tym do cw a nie smiec tu

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

d4kltUx.jpg

 

Żeby każda gra starzała sie jak to cudo. Ehh. Wziąłem z eShopa za 4 dyszki, szkoda że nie kupiłem jak działał jeszcze trick z ruskim eShopem.

 

 

 

 

ol sziet, i wy za to placicie ? o kurde, jednak zmieniam zdanie o nintendo. Grac w takiej rozdzielczosci i spadkach,oj forumku.

Edytowane przez Mroku333
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Walić PAL, tylko NTSC.

 

A najlepiej NTSC-J - gry tanie jak barszcz i przeważnie zadbane.

 

Wtedy jest AESTETYCZNIE i SZTYWNIUTKO

 

Brałbym siatkami NTSC-J (traktowanie klienta, jakość towaru, prędkość przesyłki!), ale granie po japońsku dla mnie odpada :frog:

Odnośnik do komentarza

 

Walić PAL, tylko NTSC.

 

A najlepiej NTSC-J - gry tanie jak barszcz i przeważnie zadbane.

 

Wtedy jest AESTETYCZNIE i SZTYWNIUTKO

 

Brałbym siatkami NTSC-J (traktowanie klienta, jakość towaru, prędkość przesyłki!), ale granie po japońsku dla mnie odpada :frog:

 

 

Ewangelizuję mocno znajomych, którzy lubią retro graty, że tylko NTSC-J. Wiadomo, w jRPGi nie pograją, ale ridge racer czy szczelanka kosmiczna omega boost to nie problem.

Odnośnik do komentarza

No CEX, żadna tajemnica. Suavek tam wyrwał Persone 4 Golden za chyba dwie dychy. Ja też kilka gier na Nintendo po 10zł, które potem na forum po 130zł sprzedawałem. Nie dlatego, że potrzebowałem pieniędzy, tylko dla kultywowania idei wolnego rynku i sprytnego handlu. Viva la Januszostwo biznesu.

 

Grunt, żeby się trzymać SZTYWNIUTKO

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...