Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze opisy mieli, lubiłem je czytać, nawet jak nie posiadałem danej gry.

Czytanie opisów było wtedy poniekąd odpowiednikiem oglądania gier na YT. Nie było mnie stać na grę, więc przybliżałem sobie chociaż trochę klimat gry przez czytanie opisu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

promocja w empikach, bardzo ładne wydanie might and magic X za 18zł z mapą materiałową świata soundtrackiem i cyfrowym m&m 6 :obama: do tego street fighter IV super turbo arcade edition i Sf vs tekken po 10 zł xd żal nie brać.
e7f1a8cc39ac1abemed.jpg

f-acer-h6510bd.jpg

 

227c2a112638da83med.jpg

 

 

 

mam niebieskie ściany i słabo, jest ale już w poniedziałek montuje białą sklejkę na ściane i będzie goty. nie ma to jak ekran 2,5 metra na 1,5 metra xd w full hd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

promocja w empikach, bardzo ładne wydanie might and magic X za 18zł z mapą materiałową świata soundtrackiem i cyfrowym m&m 6 :obama: do tego street fighter IV super turbo arcade edition i Sf vs tekken po 10 zł xd żal nie brać.

e7f1a8cc39ac1abemed.jpg

 

f-acer-h6510bd.jpg

 

227c2a112638da83med.jpg

 

 

 

mam niebieskie ściany i słabo, jest ale już w poniedziałek montuje białą sklejkę na ściane i będzie goty. nie ma to jak ekran 2,5 metra na 1,5 metra xd w full hd

 

Piękne. Też się przymierzam od dłuższego czasu do projektora ale jak typowa cebula czekam aż coś się trafi w mega okazji.

 

A to moje dzisiejsze bardzo skromne zakupy (WipEout = orgazm). Łącznie 25 zł. Dodatkowo jednemu forumowemu koledze wyrwałem 3 fajne PSX'owe gierce.

 

Wipeout_zpsxnngackr.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

odpaliłem prometeusza na blue rayu to tak bardzo ok :banderas: jest żonglerka kablami (dwa wyjścia hdmi a mam 5 urządzeń) no ale 120 cali mnie przekonuje :reggie:  kolory troche wyblakłe ale to zobaczy sie na białym tle, po topowym modelu plazmy który miałem to trudno na cokolwiek sie przerzucić

Odnośnik do komentarza

POe2YgD.jpg

 

Czas na coś bardziej hardkorowego :obama: Ciekawe czy dam radę. Słyszałem ciekawe historie.

Polecam obejrzeć serie krótkich filmów od Saura (pierwszy tu: https://www.youtube.com/watch?v=sdHbPXNJvVE). Oszczędzisz sobie trochę frustracji.

Edytowane przez chmurqab
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne tło na zdjęciu, Figaro dba o wygląd, ehehe

 

Ja potrafię iść spać z talerzem od obiadu na łóżku. Albo z czipsami. Także o wygląd dba "ktoś" inny :P

 

 

chmurka, dzięki! Właśnie pamiętałem, że były jakieś filmiki na yt pomagające zrozumieć. Miałem właśnie pytać. Grałeś w to? Podobało Ci się?

Odnośnik do komentarza

chmurka, dzięki! Właśnie pamiętałem, że były jakieś filmiki na yt pomagające zrozumieć. Miałem właśnie pytać. Grałeś w to? Podobało Ci się?

Grałem, przeszedłem całość, wrażenia tutaj: http://www.psxextreme.info/topic/96750-w%C5%82asnie-ukonczy%C5%82em/page-137?do=findComment&comment=3342539.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...