Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@XM > Sześć stron.

@Mejm > Kwiatków nie stwierdziłem (Krupik pisała). Tekst jest skierowany do totalnych świeżaków, nie ma w nim nic czego byśmy nie wiedzieli. Chociaż nie, o tym że Raidena zawdzięczamy japońskim licealistkom nie wiedziałem. Zdziwiło mnie że autorka nie wspomniała o Les Enfants Terribles, ale to pewnie dla dobra nowicjuszy. Za miesiąc mają się zająć Phantom Pain, tu liczę na jakąś ciekawą analizę ze spojlerami.

Odnośnik do komentarza

@grzybiarz ile dałeś za wysyłkę? Bo jak patrzyłem to za bluzę 47zł mi policzyło, co jest kierwa śmieszne. Myślałem, że te itemy to z Polski wysyłają a nie z UK.

$9.50 - coś koło 3ech dyszek policzyli. Też mnie to wkurzyło, że nagle kasa w dolcach, wysyłka z UK i 3 dychy wysyłka, ale jak jest sie już w transie zakupowym i przypomniałem sobie lata spędzone z PSXem... nie mogłem tak po prostu anulować zamówienia. Czekam na paczkę, niby dziś wysłali.

A tymczasem mam co czytać :)

DSC_0361.jpg

Nie do końca growe zakupy (kupiłem w sumie dziś Prject Cars na muve.pl), ale np. ten komiks "Baśnie", to zakup po ukończeniu Wolf Among Us.

A Wiedźmin to wiadomo - kupiłem by przeczytać przed ponownym zagraniem w jedynkę (może teraz ukończę).

Extreme w wersji cyfrowej :/ Postanowiłem zbierać tylko Pixela, a czasem kupię ewydanie PE. Mam 202 numery w piewcy i styka, na więcej nie mam miejsca.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ja mialem stary kineskopowiec i obraz po ntsc mialem czarnobialy i dosc dlugi okres na psx w gierki pykalem wlasnie w tych kolorach (a malo kopii zastepcznych bylo opartych na wersjach palowych) zanim dorobilem sie konwertera :P

 

Mój wujek z Austrii miał starego PSXa i mi kiedyś pożyczył do mieszkania matki z tekkenem 3. Jednak z bliżej nieznanych mi powodów, jak podłączałem gierkę, to albo mogłem grać w kolorze, ale bez dźwięku, albo w odcieniach szarości z dźwiękiem :dunno: stare dobre czasy, oczywiście grałem z dźwiękiem :banderas: 

Odnośnik do komentarza

 

Aux, czytales juz historie MGS? Rzetelna czy kfiatki?

Wczoraj po Twitterze coś takiego latało

 

CNZ30URXAAAAnv9.jpg

 

To raczej błąd składu, ale oczywiście, że baba pisała i musiała (pipi)nąć tekst, że KOBIETA blablabla

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...