Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem te gó.wna tylko dlatego, że w zestawie był zafoliowany Red Steel, a te 'lepsze' exy kupuję celowo w drugim egzemplarzu żeby leżały w folii (mam tak Zeldy, Battalion Wars, kilka innych gier).

 

Ostatnio darowałem sobie wrzutki, bo przybywało głównie gier na X360/XBO, chociaż na Nintendo też sporo gierek wpadło, nu ale nie ma już sensu robić fot zakupom sprzed tygodnia-dwóch. Pod koniec miesiąca spodziewam się sporej Ninny paki z Japonii.

Odnośnik do komentarza

Ja czuję niedosyt. Piszą o symulatorach lotu i powinni na koniec napisać, co teraz ostatnio wyszło godnego uwagi, a nie zatrzymali się na tamtejszych starociach. Czy dalej te gry wymagają takich mocarnych maszyn?
Tekst o MP3 - kiedy już się rozkręca, to już jest ostatnia kolumna tekstu i tylko wspomniano o WInampie, czy Napsterze - a o Napsterze mogliby się trochę rozpisać, coś o Metallice i tej ich wielkiej  kłótni, w ogóle o samym Napsterze, bo nazwa nic nie mówi, a tu koniec tekstu. No i samo to, co jest na okładce - piękny art, a w środku recenzji brak! 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ja czuję niedosyt. Piszą o symulatorach lotu i powinni na koniec napisać, co teraz ostatnio wyszło godnego uwagi, a nie zatrzymali się na tamtejszych starociach. Czy dalej te gry wymagają takich mocarnych maszyn?

Grzybiarz,ale zaden nowy symulator lotu(gdzie mozna latac samolotami pasazerskimi) nie wyszedl od lat. No chyba,ze liczymy wersje steam

X-plane i FSX. Do latania w niskich detalach te gry nie wymagaja besti,ale jak wrzucisz mody do xplane i ustawienia ultra to potrzebujesz naprawde mocego pc.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepsze niż w PE

 

nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

 

 

ten sam motyw z okładki PE w formie covera vhs:

 

KPwnDrw.jpg

 

też uważam tę stylistykę za zyebaną cepeliadę, ale począwszy od SE, po TPP zajefanie wpisywała się w klimacik epoki, w której działa się akcja.

Edytowane przez nobody
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też stanę po stronie PIXELa. Widać, że goście nie są z pierwszej łapanki i znają nie tylko branżę, ale i jej historię. Do tego masa nazwisk. Jasne, że nie spodoba się to przeciętnemu zjadaczowi chleba co to lubi testy o analizie piersi w grach, ale dla wysmakowanych koneserów nie było w Polsce lepszego pisma. To taki dziennik dla dorosłych graczy, sama jakość i stąd wysoka cena.

Odnośnik do komentarza

O historii gier można pisać ciekawie czego dobrym przykładem był dla mnie DrMax z NEO+, a tutaj to po prostu ja usypiam z nudów jak ich czytam. O tekstach dotyczących współczesnych gier nie wspominam, bo oni byle czym się potrafią zachwycić w nowych produkcjach i na dodatek pisać o tym tak nudno że głowa mała. A dobrym podsumowaniem tego jest beznadziejny tekst o MGSie z którego nic się nie dowiesz. Czego nie odmówię Pixelowi to znakomita oprawa, no ale na tym moje pochwały się kończą.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...