Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zdecydowanie lepsze niż w PE

nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

 

 

ten sam motyw z okładki PE w formie covera vhs:

 

KPwnDrw.jpg

 

też uważam tę stylistykę za zyebaną cepeliadę, ale począwszy od SE, po TPP zajefanie wpisywała się w klimacik epoki, w której działa się akcja.

Mówię o tekstach w obu czasopismach, a te w PE oprócz miela i kosa są srednio-slabe w pixelu zdarzają się dobre ale też gorsze nie przecze, ale mówienie, że oprócz okładki nie ma tam nic to upośledzenie Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Felietony Mazziego, Kosa, Zaxa i Miela są imo bardzo spoko. Hiv łapie się za ten sam styl since 1998. Po drugiej stronie są niestety nużący Soq, Komodo, oraz Butcher, przez co jakość leci im ostro w dół, więc nie jest aż tak choyowo jak niektórzy sapią. 

 

Przynajmniej dopóki nie zacznie się porównywanie do Myszaka, Stara, Dziada, czy starych komiksów Kleja  :teehee:

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

Na pewno coś by się znalazło od '98 roku. 

FSX - 2006 rok(2014 edycja steam)

Xplane 10 - 2011 rok (2014 edycja steam)

 

I to tyle.

 

Dobra, o gierce z 98 jest tylko jedno zdanie. Chyba głównie tytuły DOSowe opisali. Zreszta mogli napisać, że nic już nie wychodzi godnego uwagi, a tam czytasz, czytasz, przewracasz kartkę, a tu inny artykuł.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Felietony Mazziego, Kosa, Zaxa i Miela są imo bardzo spoko. Hiv łapie się za ten sam styl since 1998. Po drugiej stronie są niestety nużący Soq, Komodo, oraz Butcher, przez co jakość leci im ostro w dół, więc nie jest aż tak choyowo jak niektórzy sapią.

No chyba nie. Przytatusiowal ostatnio ale Butchera teksty i opinie to top 3 pismakow PE.

 

Zax ciekawie piszacy. xD

Odnośnik do komentarza

 

Felietony Mazziego, Kosa, Zaxa i Miela są imo bardzo spoko. Hiv łapie się za ten sam styl since 1998. Po drugiej stronie są niestety nużący Soq, Komodo, oraz Butcher, przez co jakość leci im ostro w dół, więc nie jest aż tak choyowo jak niektórzy sapią.

No chyba nie. Przytatusiowal ostatnio ale Butchera teksty i opinie to top 3 pismakow PE.

 

Zax ciekawie piszacy. xD

 

 

podtatusiowaty Butcher to obecnie takie 7/10, z felietonami n.t. wypadów na targi, które działają jak usypiacz. w ostatnim numerze już serio przyjemnie czytało mi się artykuł Rogera n.t. Todda McFarlane'a.

 

a Zax ma dobre felietony o rpgach, ale zbłądził z Mordorem. przykro mi, wiem lepiej. 

Odnośnik do komentarza

No i w końcu mi przyszła paczka, co to myślałem, że idzie z Polski, a szło z UK 2,5 tygodnia listem ZWYKŁYM (nie było innego wyboru wysyłki). Dzięki Dark Millenia za pomoc ;)

 

Wszystko przyszło w takim kartonie:

DSC01108.JPG

Pad ma ch.ujowe przyciski, za małe! Ale taki gumowy, działa odstresowująco. Jeszcze nie wiem, gdzie go przywieszę

DSC01109.JPG

Koszulka niby L, ale nie jest wcale taka large, taki motyw symboliczny, co by nie chodzić z wielkim napisem PLAYSTATION jako 27latek.

DSC01110.JPG

Turkey:/

DSC01112.JPG

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

30089k3.jpg

d451dc10169f3a1f501621beb4c95e97.jpg

:facepalmz:
Akurat z tyłu konsola ma jeszcze mnóstwo miejsca, to samo z prawej strony. Jeszcze ze dwie by weszły. X360 i PS3 pare dobrych lat tam stały i żyły. Od góry też jest miejsce, akurat taki rzut.

 

W tle widać jeszcze schowane odłączone PS3. Temperatura wokół konsoli jest "pokojowa" nawet jak się zagrzeje.

 

Nie martwie się więc o jej stan. Poza tym jest na gwarancji i nie mam zamiaru się z nią obchodzić jak z dzieckiem. To tylko sprzęt elektroniczny.

 

3ccf8fe3b9b114b1faa329830ce908f5.jpg

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

:facepalmz:
Akurat z tyłu konsola ma jeszcze mnóstwo miejsca, to samo z prawej strony. Jeszcze ze dwie by weszły. X360 i PS3 pare dobrych lat tam stały i żyły. Od góry też jest miejsce, akurat taki rzut.

 

W tle widać jeszcze schowane odłączone PS3. Temperatura wokół konsoli jest "pokojowa" nawet jak się zagrzeje.

 

Nie martwie się więc o jej stan. Poza tym jest na gwarancji i nie mam zamiaru się z nią obchodzić jak z dzieckiem. To tylko sprzęt elektroniczny.

Nie wmowisz mi, ze powietrze wokol konsoli jest pokojowe kiedy wiadomo, ze nie jest bo te sprzety generuja cieplo. W ch.uj ciepla. Moje ps3 stalo na biurku i blat z tylu za nia byl tak nagrzany od ciepla wypluwanego z niej ze az parzyl. Zamykniecie pudla w takiej szczelinie jest gwarancja ze temperatura tam nie bedzie "pokojowa". Chociaz i tak Codename postaral sie lepiej xD. Moze tobie nie zalezy, moze jak sie ta spali kupisz sobie nowa, moze wykorzystasz gewarancje, nie moja brocha w sumie. Tylko smiesznie sie czyta lamenty ludzi (nie mowie, ze konkretnie ciebie), ze ten sprzet to go.wno bo wyje jak kombajn a serwis trwa 2 miesiace, poczym widzisz zdjecie na ktorym typ pomylil konsole z cartridgem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

312iuyh.jpg

 

Zawsze chciałem mieć ten łeb :)

 

 

Jak już jesteśmy przy temacie przegrzewania się konsoli to niech ktos mi ponownie wyjaśni, dlaczego konsola nie może się przegrzewać? Pod wpływem wysokiej temperatury coś się utlenia szybciej? Czy temperatura ma na to wpływ? Bo wiadomo, że nie używa się już ołowiu tylko czegoś innego, czego?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

:facepalmz:
Akurat z tyłu konsola ma jeszcze mnóstwo miejsca, to samo z prawej strony. Jeszcze ze dwie by weszły. X360 i PS3 pare dobrych lat tam stały i żyły. Od góry też jest miejsce, akurat taki rzut.

 

W tle widać jeszcze schowane odłączone PS3. Temperatura wokół konsoli jest "pokojowa" nawet jak się zagrzeje.

 

Nie martwie się więc o jej stan. Poza tym jest na gwarancji i nie mam zamiaru się z nią obchodzić jak z dzieckiem. To tylko sprzęt elektroniczny.

Nie wmowisz mi, ze powietrze wokol konsoli jest pokojowe kiedy wiadomo, ze nie jest bo te sprzety generuja cieplo. W ch.uj ciepla. Moje ps3 stalo na biurku i blat z tylu za nia byl tak nagrzany od ciepla wypluwanego z niej ze az parzyl. Zamykniecie pudla w takiej szczelinie jest gwarancja ze temperatura tam nie bedzie "pokojowa". Chociaz i tak Codename postaral sie lepiej xD. Moze tobie nie zalezy, moze jak sie ta spali kupisz sobie nowa, moze wykorzystasz gewarancje, nie moja brocha w sumie. Tylko smiesznie sie czyta lamenty ludzi (nie mowie, ze konkretnie ciebie), ze ten sprzet to go.wno bo wyje jak kombajn a serwis trwa 2 miesiace, poczym widzisz zdjecie na ktorym typ pomylil konsole z cartridgem.
To, że konsola się przegrzewa gdy stoi w miescu do tego przeznaczonym, oznacza tylko i wyłącznie o tym, z jak tanich i badziewnych podzespołów została wykonana.

 

Jak montujesz komputer z dwoma wykręconymi GTXami to konfigurujesz go z odpowiednim chłodzeniem.

 

Jeżeli żótki z Sony w ramach oszczędności na komponentach montują najtańsze radiatory, pasty i wentylatory to niech mi konsole nawet co tydzień naprawiają w ramach gwarancji. Tyle ze swojej oszczędności bedą mieli.

 

Nie zamierzam trzymać sprzętu na otwartej przestrzeni z powodu skąpstwa globalnej korporacji. Od sprzętu za 1700zł oczekuję czegoś więcej, bo to nie ja jestem dla niego, tylko on dla mnie.

 

Jakoś inne sprzęty RTV się nie psują, a też potrafią się grzać. PC stoi w jeszcze ciaśniejszej obudowie ale jak pisałem, ma wydajne i markowe chłodzenie.

 

Koniec tego off topu bo racje ma każdy swoją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...