Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Whoa Ragus...nie widzialem ze kupowanie fizycznej paczki daje tez wirtualna w Pokemone Online. Chyba czas sie przeprosic z gra :sir:

Polecam bo gra jest super. Jedyne czego mi brakuje to oprawy audiowizualnej na poziomie HSa, bo momentami gra przypomina z wyglądu jakąś gierkę fejsbukową. Ale sama mechanika jest 10/10

Odnośnik do komentarza

 

nigdy nie potrafiłem się wkręcić w TCG jakiekolwiek, nawet w heartsonea nie chce mi się grać, bo nie rozumiem jak można się jarać tym zbieraniem kart i graniem :(

 

Figurki amiibo zbierasz to samo moglbym powiedziec.

 

 

nie zbieram :lapka: osobno nie kupiłem żadnego amiibo (oprócz Linka), pozostałe trzy amiibo miałem w bundlu z gierka 

Odnośnik do komentarza

Dobry Arcade block w tym miesiącu Dużo nintendo

 

Koszulka z Wind Wakera

12072626_1037556756284198_28708843103915

 

Brelok z zeldy (tarcza zeldy) , duszek z mario pluszowy, kura na deske rozdzielczą sam nie wiem skąd ale rayos pewnie mi wyjaśni,

12038543_1037556702950870_68603646476198

 

Płyta do gramofonu nie wiem po co ale ok :D

12049661_1037556676284206_15509451126028

 

I ostatnie ale dla mnie najlepsze. Obraz na płótnie :D Autentyczny obraz na razie nie rozpakowuje więć sorry za jakość (jest w folii i rogi zasłania karton). Piękna grafika z Zeldy. Powieszę po remoncie w mojej man cave :D

12075092_1037556689617538_81996114101996

 

Na zdjęciach powyżej macie mały bonus bardzo kiepsko ukryty. Odnosi się do premiery kinowej najbliższych miesięcy

 

 

Szybka informacja dla chętnych. Od następnego miesiąca będzie nerd block tylko z sci fi (od firefly po gwiezdne wojny) . W pierwszym blocku ma być autograf jakiejś gwiazdy plus figurka z postacią z gwiezdnych wojen.

 

Druga informacja: Loot Crate wreszcie wysyła do polski. Jeżeli kogoś bardziej interesuje loot crate to teraz można za 29 dolców go ściągnąć (to cena za miesiąc już z wysłaniem)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dobry Arcade block w tym miesiącu Dużo Nintendo

 

 

Szybka informacja dla chętnych. Od następnego miesiąca będzie nerd block tylko z sci fi (od firefly po gwiezdne wojny) . W pierwszym blocku ma być autograf jakiejś gwiazdy plus figurka z postacią z gwiezdnych wojen.

 

Druga informacja: Loot Crate wreszcie wysyła do polski. Jeżeli kogoś bardziej interesuje loot crate to teraz można za 29 dolców go ściągnąć (to cena za miesiąc już z wysłaniem)

 

Ty gnido :( Zaspoilerowałeś mi mój unboxing. Paczka mi dziś przyszła, ale nie miałem czasu odebrać z poczty :/ :/ :/ No nic... Mam nadzieję, że zapomnę co było do momentu aż nagram unboxing xD

 

A kurak to Cucco  - po prostu kura ze świata Zeldy ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...