Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Yeah Bunny

plus za przypomnienie pięknych wspomnień 

 

viciajpg_sreqaqs.jpg

 

Vita okazyjnie wpadła w łapki za 400 zł  żal było nie brać a wstanie jest  idealnym . A jako ,że skończyłem  MasterChief Collection  to reach i  warsy  po  uruchomieniu  wstecznej kompatybilności będą przyjemnym dokończeniem Halowej edukacji.( no jeszcze odst ale jego  łatwo dorwe)

 

Originalne słuchawki do Wiiu  grają strasznie ,ale fajnie jest mieć  coś takiego  pod ręką - prezent od kumpla  Tak samo jak  Pan Beczułka  od risena , który od razu zadomowił sie na moim biurku

 

panbeczul_sreqqps.jpg

 

 

panbeczul_sreqqrn.jpg

 

 

 

To się nazywa użyteczna kolekcjonerka :)

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gra wygląda tak samo dobrze, ponadto w zakupach dawałem kiedyś ekran z NESa i Dreamcasta. Wszystko podpinam przez amplituner (PS2 chinche, Dc component, NES chinche) Dokładnie wszystko opisałem tutaj
http://www.psxextreme.info/topic/104837-zakupy-growe/page-100?do=findComment&comment=3254424



Dla porównania
kbuj36.jpg

Za chwile zapodam coś z NESa tylko odszukam foty.

 

A59T0FJ.jpg

Edytowane przez Yeah Bunny
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Shen - jeśli slimka PS2 jest w idealnym stanie i to IDEALNYM to warto za nią zapłacić do 200 pln + wysyłka. Moja kosztowała lekko ponad stówkę, ale jak na moje standardy to skłamałbym gdybym napisał igła. Powiedzmy, że jest jak dla mnie w stanie akceptowalnym, kompletnym.

 

Velsu - po puszczeniu obrazu przez DCDi gra się na past genach na tyle przyzwoicie, że nie wyciągam do tego kineskopu z piwnicy. Oczywiście nie ma co się oszukiwać, obraz nie jest tak ostry, że da się go oglądać z metra, ale z 2,40m gdzie mam kanapę jest bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...