Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jest różnica klatek, najbardziej odczuwalna w szybkich grach. Powyżej tych 32-34ms to jest to opóźnienie 2< klatek, a do tego należy dodać lag od pada, z którym różnie gry sobie radzą(dobry algorytm w kodzie gry i tym sieciowym powinien jednak to niwelować). Imo, jak już brać telewizor do gier, to maksymalnie z input lagiem 34-36ms.

Szczególnie jeśli gra się w takie gry jak Halo, CoD, fightery, racery  itp.
Jeśli gra się głównie w gry SP, to można to olać, byle nie przekraczało tych 64-65ms.

Odnośnik do komentarza

Jak LCD wchodzily na rynek to czlowiek sie swietnie bawil z lagiem ponad 100ms, a teraz 40ms to juz godne pogardy i lepiej seriale ogladac niz grac, co za czasy.

 

Bzdura.

 

 

Poza tym, jeszcze trochę wcześniej były kineskopy z prawie żadnym lagiem. To były dobre czasy. Słusznie się teraz na to narzeka.

Odnośnik do komentarza

 

Jak LCD wchodzily na rynek to czlowiek sie swietnie bawil z lagiem ponad 100ms, a teraz 40ms to juz godne pogardy i lepiej seriale ogladac niz grac, co za czasy.

Bzdura.

 

 

Poza tym, jeszcze trochę wcześniej były kineskopy z prawie żadnym lagiem. To były dobre czasy. Słusznie się teraz na to narzeka.

Kupiłem zaraz na początku ery LCD Sony 40 cali i stawiam go wyżej niż Sony 47 2014, ale może ja się nie znam.
Odnośnik do komentarza

Udało mi się dorwać paczkę więc wstawiam ponownie w spoiler, może ktoś nie ma ochoty oglądać takich cudowności :obama:

 

 

 

0vtdsLs.jpg

 

QZfZOav.jpg

 

Qt4RYop.jpg

 

n7IdwKO.jpg

 

0ttBRQq.jpg

 

EgOUtID.jpg

 

Ax1IP79.jpg

 

gWWzjY7.jpg

 

PkvEb3Q.jpg

 

 

 

 

KbM850V.jpg

Widze ze tak bardziej kolekcjonersko. Troche slabszych tytulow ale w takiej kondycji zawsze na propsie
Odnośnik do komentarza
Rozczarujesz się tak jak ja. Ta gra to kupa.
 

 

 

Ile razy jeszcze dasz światu znać, że Cię ta gra rozczarowała? Ogromnej ilości ludzi gra się jednak spodobała. Nie każdy posiada Twój gust. Przestań wciskać swoje opinie jako dogmaty i prawdy ostateczne.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...