Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pada też mam w zestawie ale:

 

 

uiq3Xhz.jpg

WJ75A3d.jpg

:smutas:  :pechowiec:  :niedobrze:

 

 

 

Ma ktoś pomysł jak go zreperować? Bawić się jak poprzedni właściciel w taśmę ilozacyjną?

 

Ogólnie jak dla mnie zakup GOTY, za 50 pln kolejna konsola wielkiego N w kolekcji  :banderas:  :ohboy:

 

Prosta sprawa.

Polutowanie kabelków a potem to https://sklep.avt.pl/category/warsztat-narzedzia-koszulki-termokurczliwe

 

Edit: Kupowanie nowego pada to słabe rozwiązanie (chyba że dla drugiego gracza wtedy goty), tutaj za 2zł kupi termokurczek ile potrzeba. czas lutowania to max godzina dla nieobeznanych z lutownicą.

Edytowane przez frankfuter
Odnośnik do komentarza

 

Pada też mam w zestawie ale:

 

 

uiq3Xhz.jpg

WJ75A3d.jpg

:smutas:  :pechowiec:  :niedobrze:

 

 

 

Ma ktoś pomysł jak go zreperować? Bawić się jak poprzedni właściciel w taśmę ilozacyjną?

 

Ogólnie jak dla mnie zakup GOTY, za 50 pln kolejna konsola wielkiego N w kolekcji  :banderas:  :ohboy:

 

Prosta sprawa.

Polutowanie kabelków a potem to https://sklep.avt.pl/category/warsztat-narzedzia-koszulki-termokurczliwe

 

Edit: Kupowanie nowego pada to słabe rozwiązanie (chyba że dla drugiego gracza wtedy goty), tutaj za 2zł kupi termokurczek ile potrzeba. czas lutowania to max godzina dla nieobeznanych z lutownicą.

 

Skreciłem kable bardzo dokładnie i pad ożył, jednakże lewa gałka analogowa coś się pieprzy więc już wole kupić za 40 zł to:

http://allegro.pl/gamecube-controller-pad-bialy-nowy-i5746213422.html

niż się bawić dalej, ewentualnie kupie ten oryginalny od Nintendo ( za 119 na necie można kupić ).

Odnośnik do komentarza

Napęd działa, to podajniki do płyt się yebią - wystarczy przy wkładaniu płyty przetrzymać ją chwilę 'na palcu' (palec - jak w życiu - wędruje do dziury, wtedy konsola zaczyna ssać mocniej, spuszczasz płytę z palca i szybciej wpada do konsoli).

 

Ot błąd konstrukcyjny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napęd działa, to podajniki do płyt się yebią - wystarczy przy wkładaniu płyty przetrzymać ją chwilę 'na palcu' (palec - jak w życiu - wędruje do dziury, wtedy konsola zaczyna ssać mocniej, spuszczasz płytę z palca i szybciej wpada do konsoli).

 

Ot błąd konstrukcyjny.

 

 

Opisałeś idealny sposób żeby zwiększyć szansę porysowania płyt w razie obecności zanieczyszczeń na rolkach wciągających.

Też miałem fabrycznie wadliwy napęd w xboxie, tydzień i odesłali naprawioną konsolkę.

Odnośnik do komentarza

Jak cokolwiek zacznie się rysować (a wszystkie moje płytki są zawsze piękne i zawsze je oglądam po wyciągnięciu z konsoli, czy to jest klocek, czy to sprzęt od sony) to otworze i ogarnę zębatki, bo ponoć w nich leży problem. Wysyłać na gwarancje nie mam ochoty, bo zaciąganie wszystkich gier, wrzucanie ich do kolejki, zajmie mi za dużo czasu. Większość gier mam w formie cyfrowej, pudełek raptem kilkanaście, więc da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem giereczki na dysku usb3 i nie musiałem nic ściągać od nowa :-) zresztą te wbudowane 500GB to też długo się nie ssa na dobrym łączu.

 

Jeszcze tydzień wstecz miałem 10mbit, a gier grubo ponad 2tb (nie wziąłem poprawki na to, że dysk faktycznie działa plug and play i nic na nowo nie trzeba zasysać oprócz pewnie sejwów).

 

Tak czy siak - bardziej bym przeżywał brak BĄKA przez tydzień niż marudzenie napędu :).To za fajna konsola, żeby się z nią rozstawać. Może jak slimki wyjdą to zmienię model.

Odnośnik do komentarza

90 zł za kawałek plastyku?! (pipi)a jakich czasów doczekaliśmy. :facepalmz: Pewnie w produkcji wynosi ich piątaka albo i mniej, no ale to złoto... i ten znaczek PS... +200000% do wartości od razu. :kaz:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...