Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki bulduuuupy. Jak kogos stac i ma ochote to kupuje Battlefielda 4 deluxe za 500zl cyfre cebulaczki

 

Zgodnie z maksymą "kto bogatemu zabroni" możesz pożytkować swoją kasę na co ci się tylko żywnie podoba. Jednakowoż nie dziw się, że chwalenie się tym kawałkiem plastiku może spotkać się z głosem dezaprobaty.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ic1taYW.jpg

 

The New Order to kawał porządnej rozrywki w starym stylu. Oby The Old Blood bawił na równie wysokim poziomie.

 

 

Ty, ale jak pięknie tło zmieniłeś by nie było widać tych remasterów, kolekcji, czy innych definitive edyszyn :D

Edytowane przez Emtebe
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dobra (pipi) wkurzacie mnie tymi zakupami paneli i innym gów.nem. Darek oczywiscie kolejny raz zaorał, ale podsumowujące zakupy z grudnia to wyglada to tak

 

czarna slimka

 

GWBkghQ.jpg

 

D6AEEGO.jpg

 

i jakieś krapy na to w cenie dwóch piw

 

nrolyHq.jpg

 

całkiem solidne gierki na kilka różnych konsol

 

su8kWSH.jpg

 

żeby nie było zbyt kolorowo to tez kilka krapów do kolekcji, które kiedyś tam ograłem ale sprzedałem no i jakoś tak przy okazji

 

bKQvpUT.jpg

 

kupiłem jeszcze dwie naprawdę sztywniutkie rzeczy, ale jedna nie doszła bo jakiś (pipi) patafian z allegro nie potrafi odpisać na maila od tygodnia a drugą rzecz pokaże innym razem

Odnośnik do komentarza

Żeby pozostać na fali Gwiezdnych Wojen kupiłem BattleFronta ale nie doszedł przed świętami więc aby nie stracić klimatu postanowiłem ograć te dwa szroty. 

 

Utimate Sith Edition za 30 zł w wersji Essentials, no trudno nie było innej. Same dodatki DLC na psn są do kupienia za straszne 42 + 42 zł więc jednak dobry deal. No i dwójeczka też za 30 zł. 

 

20151223_161006.jpg

 

Odnośnik do komentarza

o chromehounds u blubera, szkoda tylko że gra nie ma singla a serwery od dawna wyłączone xD

ta kapnąłem się po zakupie xD ale pokazuje mi, że jest co-op na jednej konsoli a gra o mechach od from to wziąłem bez zastanowienia, suteq nie wiem w sumie to czekam na nx

 

 

 

czlowiek wez se kup prawilnego xbox one a nie grasz w jakies stare guwna top bk

a są na to jakieś fajne gry?

 

tyle dobrych gier ze nie wiadomo za co sie brac i czasu nie ma

 

wymieniaj

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie, nabyty w kraju, ale konstrukcja podobna. Odpaliłem przed chwilą konsolę i jakość petarda - po przejściu z antenówki można się było tego spodziewać, ale kolory wypalają oczy - na zwykłym composite z pewnością by tak nie było - nie ma startu do RGB. Do tego zero zakłóceń, flickeringu, ghostingu :banderas:. Za jakiś czas chyba kupię tego więcej na zapas, a przy innych konsolach segi gdzie mam tylko composite (dreamcast, saturn) też wciągnę RGB-ka, właśnie ze względu na kolorki i brak irytującego ghostingu.

Odnośnik do komentarza

Nie, nabyty w kraju, ale konstrukcja podobna. Odpaliłem przed chwilą konsolę i jakość petarda - po przejściu z antenówki można się było tego spodziewać, ale kolory wypalają oczy - na zwykłym composite z pewnością by tak nie było - nie ma startu do RGB. Do tego zero zakłóceń, flickeringu, ghostingu :banderas:. Za jakiś czas chyba kupię tego więcej na zapas, a przy innych konsolach segi gdzie mam tylko composite (dreamcast, saturn) też wciągnę RGB-ka, właśnie ze względu na kolorki i brak irytującego ghostingu.

 

No przeskok z composite to już potrafi być pyerdolnięcie, a z antenówki to ja nawet nie. Kupiłem niedawno zmodowane N64 i chociaż ogólnie ponoć jest to konsola, która trochę mniej zyskuje (jakość podobna do S-Video) na RGB to i tak zmiana z composite jest mega satysfakcjonująca.

Odnośnik do komentarza

Mam RGB do Dreamcasta (NTSC) i obraz żyleta, nawet na LCD da się grać.

Też mam i potwierdzam obraz robi robotę, kolorki są ekstra. Mega Drive też przez RGB i też warto. Tylko SNES composite :( Ogólnie RF to masakra ja miałem straszne zakłócenia więc ciężko na tym było grać.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...