Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Figa, pograłem w DT pół h (tylko tyle bo niech czeka na swoją kolej) i zapowiada się bardzo dobrze - świetny ost, dobre dialogi, poje.bany główny bohater i fajny system walki. Do tego standardowo tragiczna praca kamery jak w innych grach Itagakiego. :) Podoba mi się.

 

Slyszalem ze multi jest swietne, w szczegolnosci tryb gdzie walczy sie tylko na bronie biale, jak ograsz to wez daj znac okej? :cool:

 

Sam sie zastanawiam nad ta giereczka.

Odnośnik do komentarza

 

Figa, pograłem w DT pół h (tylko tyle bo niech czeka na swoją kolej) i zapowiada się bardzo dobrze - świetny ost, dobre dialogi, poje.bany główny bohater i fajny system walki. Do tego standardowo tragiczna praca kamery jak w innych grach Itagakiego. :) Podoba mi się.

Slyszalem ze multi jest swietne, w szczegolnosci tryb gdzie walczy sie tylko na bronie biale, jak ograsz to wez daj znac okej? :cool:

 

Sam sie zastanawiam nad ta giereczka.

Podobno sam multiplayer miał być na PC jako F2P. Prawda?
Odnośnik do komentarza

Figa, pograłem w DT pół h (tylko tyle bo niech czeka na swoją kolej) i zapowiada się bardzo dobrze - świetny ost, dobre dialogi, poje.bany główny bohater i fajny system walki. Do tego standardowo tragiczna praca kamery jak w innych grach Itagakiego. :) Podoba mi się.

 

Dzięki za info. Tego właśnie oczekiwałem - japońskiej niszy. Takie rzeczy trzeba lubić. Kupię w najbliższych miesiącach ^^ 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Ostatnia bomba moich tegorocznych zakupów. Polowanie na ten konkretny tytuł trwało ponad rok. W międzyczasie na aukcjach przewinęło się sporo drożyzny od handlarzy, albo stan nie był odpowiedni, albo gra anglik a instrukcja po holendersku itp. 

 

Sama aukcja nie wisiała na ebayu dłużej niż trzy godziny. Szybka weryfikacja sprzedającej (która poza suiko miała buty i torebki) trzy razy przeczytany opis i kup teraz kliknięte na ryzyko. Paczka doszła zadziwiająco szybko uwzględniając w tym przerwę świąteczną.

 

Sama perełka oczywiście 3xA w kondycji dosłownie JAK NOWA, zero jakichkolwiek śladów na płycie, pudełku czy instrukcji. Czasami zachodzę w głowę skąd przypadkowi ludzie jak wspomniana dziewczyna mają takie gry w posiadaniu. 

 

Dość pitolenia, czas na konkret foto.

 

35UE1Ye.jpg

 

1WC5ZMl.jpg

 

s6wflk3.jpg

 

 

E6onvFX.jpg

 

ZFFBENL.jpg

 

5Um7ru9.jpg

 

0GY3AW5.jpg

 

Ostatnio w temacie wiele mówiliśmy o tym jak pakowane są przesyłki, głównie z allegro, wiec jako ciekawostkę zamieszczam zdjęcie pudła w którym przyszła gra po tym jak poprosiłem o solidne zapakowanie przesyłki.

 

wbUJAc6.jpg

 

Dałem na stronce 2 minusy za jakeis gów.no na ps4 i xone a za to dąłbym 10 plusów. No pieknie stary, zazdroszcze. Swietny zakup, ale sprawdzales czy chodzi? ;) Bo stany nówka sztuka na psx sa mocno podejrzane ;)

 

Ja tez kupilem dwie produkcje do kolekcji jak przyjda wrzuce foto :) 

Odnośnik do komentarza

PRQc, to bardzo zależy od platformy. Np Włochy, są rajem jeśli chodzi o nowe zafoliowane gry na Dreamcasta czy PS2. Niektórzy kupują to całymi kartonami i potem opychają na sztuki. Np na Allegro od dwóch lat dzień w dzień jesteś w stanie kupić nówkę MSR albo Jet Set Radio. 

 

Oczywiście poza wyżej opisanymi jest w obiegu jeszcze masa regenerowanych gier.

Edytowane przez Yeah Bunny
Odnośnik do komentarza

A mnie zastanawia o co chodzi z tym miętowym stanem gierek z Japonii. Kupują i chomikują w sejfach? Trudno utrzymać nową płytę na PS2 i X360 w idealnym stanie, ryski "same" wyskakują.

 

Sporo gier jest regenerowanych, sklepy często je foliują, więc na allegro da się trafić biznesmenów którzy sprzedają japońskie używki jako gry nowe.

 

No i jednak naród ma ciut inną mentalność i szanują swoje rzeczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam kilkunastoletnie płyty CD Audio bez rys, tak samo gry, które kupowałem na ps2, x i x360. Jak najbardziej jest to możliwe.

Ludzie nie potrafią obsługiwać prawidłowo tych nośników. Sam nie raz widziałem w sklepach z grami jak sprzedawcy łapią płytę za brzeg palcami, albo jak wyjmują UMD siłowo - co jest najlepszym sposobem na rozwalenie tych płytek.

Pozostaje edukować albo nie edukować i cieszyć się wzrostem wartości swoich kolekcji w stosunku do reszty płyt będących w obrocie ;-)

Odnośnik do komentarza

Całkowicie zapomniałem, że to kupiłem, więc jak dzisiaj przyszła paczka, byłem lekko zaskoczony:

 

7VGOmMp.jpg

 

Kolejne pięć gierek, których brakowało do fullsetu. Największe jaranko to Dynasty Warriors 8 (ciężko upolować wszystkie w wydaniu na X360, z PS3 nie ma takiego problemu - w Japonii na przykład się walają wszędzie i na trójeczkę mam już chyba każdą część, na pewno kilkanaście gier z serii).

NFS Rivals też niekiepski zważywszy na to, że prędzej czy później gry wydane na past i next geny będą w tej 'gorszej' wersji trudno dostępne (większość casuli kupuje już nowsze wersje, więc w obiegu jest mniej kopii na starsze platformy).

 

SpecOpsa i Drivera mam już na PS3, ale nie grałem, bo wolę klocka. Ogólnie PS3-kę traktuję jako platformę do exów, a multiplatformy jak już kupię to traktuję jak demo - jeśli mi się spodoba, to prędzej czy później pojawia się w domu wersja na klocka i tam ją ogrywam w całości :cool: :czesc:

Edytowane przez ping
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja mam kilkunastoletnie płyty CD Audio bez rys, tak samo gry, które kupowałem na ps2, x i x360. Jak najbardziej jest to możliwe.

Ludzie nie potrafią obsługiwać prawidłowo tych nośników. Sam nie raz widziałem w sklepach z grami jak sprzedawcy łapią płytę za brzeg palcami, albo jak wyjmują UMD siłowo - co jest najlepszym sposobem na rozwalenie tych płytek.

Pozostaje edukować albo nie edukować i cieszyć się wzrostem wartości swoich kolekcji w stosunku do reszty płyt będących w obrocie ;-)

no to weź pan edukuj, bo ja od zawsze chwytam płyty za brzegi i póki co mam wszystkie w stanie idealnym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...