Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, w rublach tańsza byla tylko Korra. Dmc w rublach wychodził chyba 90zl czy nawet więcej. Gierki z brazylijskiego shopu są ogólnie w większości przypadków najtańsze. Elite Dangerous 55zl, revelations 2 39zl, gra o tron 59.

 

Można trafić sporo rzeczy w fajnych cenach. Gdyby w Polskim store ceny były nawet 20-25% wyższe, to kupiłbym u nas, ale kurczę tam gry sa o 50% tańsze, ba nawet więcej, bo takie dmc u nas 133, a tam 55. Elite u nas 112, tam 55 i tak można wymieniać.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Nie, w rublach tańsza byla tylko Korra. Dmc w rublach wychodził chyba 90zl czy nawet więcej. Gierki z brazylijskiego shopu są ogólnie w większości przypadków najtańsze. Elite Dangerous 55zl, revelations 2 39zl, gra o tron 59.

 

Można trafić sporo rzeczy w fajnych cenach. Gdyby w Polskim store ceny były nawet 20-25% wyższe, to kupiłbym u nas, ale kurczę tam gry sa o 50% tańsze, ba nawet więcej, bo takie dmc u nas 133, a tam 55. Elite u nas 112, tam 55 i tak można wymieniać.

 

Kusisz :lapka:

Odnośnik do komentarza

 

ale trzeba sie vpn bawic

Nie wiem czy warto ryzykować utratę gier dla tych "paru" złotych w kieszeni. Kumpel często kupuje ruskie key'e i jak tak patrzę na jego bibliotekę to życzę mu szczerze,żeby Valve mu nie zrobiło przeglądu bo się może potem nieźle wkurzyć.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

 

ale trzeba sie vpn bawic

Nie wiem czy warto ryzykować utratę gier dla tych "paru" złotych w kieszeni. Kumple często kupuje ruskie key'e i jak tak patrzę na jego bibliotekę to życzę mu szczerze,żeby Valve mu nie zrobiło przeglądu bo się może potem nieźle wkurzyć.

 

https://www.avforums.com/threads/buying-games-from-foreign-regions-please-read-faq-in-first-post.1846057/

 

Temat ma ponad 300 stron, wszystko ok - M$ nigdy nikomu gierki nie odebrał także luz. Na steamie na bank jak z ruskimi - kiedyś zabiorą... kwestia czasu.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

 

ale trzeba sie vpn bawic

Nie wiem czy warto ryzykować utratę gier dla tych "paru" złotych w kieszeni. Kumpel często kupuje ruskie key'e i jak tak patrzę na jego bibliotekę to życzę mu szczerze,żeby Valve mu nie zrobiło przeglądu bo się może potem nieźle wkurzyć.

 

 

Jaka utrate gier? Mowie o brazylijskich sklepach z grami, ktore wymagaja amerykanskiego IP i paypala do zakupu kodu, a nie aktywacji lewych giftów.

Odnośnik do komentarza

Widać, że zadbana sztuka, gdzie kupiłeś i za ile?

Na allegro jakąś używkę za 220 widziałem na "kup teraz" to klikłem i jest. 

 

W ogóle jakie miałem przygody jak to rozpakowywałem. Patrzę jakaś podłużna płytka z w chuj długim kablem. Myślę, na chuj mnie to, co to jest. Podłączam wszystko oprócz tego, klikam tymi willotami a tam chuj i od razu przypomniałem sobie o tej płytce, która okazała się odbiornikiem sensorów. xD

 

Kontrolery i konsolka jest bardzo zadbana. Ten odbiornik jedynie troszkę porysowany ale yebie mnie to. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...