Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Widać, że zadbana sztuka, gdzie kupiłeś i za ile?

Na allegro jakąś używkę za 220 widziałem na "kup teraz" to klikłem i jest. 

 

W ogóle jakie miałem przygody jak to rozpakowywałem. Patrzę jakaś podłużna płytka z w chuj długim kablem. Myślę, na chuj mnie to, co to jest. Podłączam wszystko oprócz tego, klikam tymi willotami a tam chuj i od razu przypomniałem sobie o tej płytce, która okazała się odbiornikiem sensorów. xD

 

Kontrolery i konsolka jest bardzo zadbana. Ten odbiornik jedynie troszkę porysowany ale yebie mnie to. 

 

Tak dla jasności to nie jest żaden odbiornik tylko zestaw diod podczerwieni (odbiornik jest w wiilocie), jak się s(pipi)i to można go zastąpić np. dwiema świeczkami.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

 

a w jakim celu połączyłeś konsolę z pc kablem sieciowym?

 

To jedna z możliwości wrzucania gier na dysk konsoli. 

 

 

SERIO?!?!?!?!

 

to ja się tak męczyłem z podłączaniem, przejściówkami z sata na ata itd :/ ale ze mnie debil. Podeślij proszę jakiś tutorial jak to dokładnie zrobić :)

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

 

 

a w jakim celu połączyłeś konsolę z pc kablem sieciowym?

 

To jedna z możliwości wrzucania gier na dysk konsoli. 

 

 

SERIO?!?!?!?!

 

to ja się tak męczyłem z podłączaniem, przejściówkami z sata na ata itd :/ ale ze mnie debil. Podeślij proszę jakiś tutorial jak to dokładnie zrobić :)

 

Jak ma się oryginalny adapter od SONY ( ten na ATA - bo są jeszcze robione przez Chińczyków adaptery SATA ale w nich Ethernet nie działa ) to dzięki połączeniu z routerem można:

- grać w gry przez sieć ( np : MGO ma prywatne serwery )

- kopiować gry przez sieć na HDD

- odpalać backupy które trzymamy na dysku twardym komputera ( szybkie i wygodne ).

Odnośnik do komentarza

No no Sylwuś - gratsy. Ja już czekam na drugiego pada i MK X :) cioranie multi-kanapowe będzie grane już w przyszły week o ile wszystko dojdzie na czas :frog:

Jak mordoklepki Cię w coopie kręcą (a raczej vs chyba) to wypróbuj Killer Instinct z bieżącego GWG. Zaskakująco dobra pozycja.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

 

No no Sylwuś - gratsy. Ja już czekam na drugiego pada i MK X :) cioranie multi-kanapowe będzie grane już w przyszły week o ile wszystko dojdzie na czas :frog:

Jak mordoklepki Cię w coopie kręcą (a raczej vs chyba) to wypróbuj Killer Instinct z bieżącego GWG. Zaskakująco dobra pozycja.

 

 

Ale nie to co mortal, teraz jade w MKX i jest mega, fajniejsza nawet od 9

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...