Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Modern Warfare i Unchrted 2 to taki paradoks, obie dobre gry, ktore niestety doprowadzily do upowszechnienia sie we wspolczesnych grach najgorszych patentow. Z perspektywy czasu lepiej by bylo gdyby nie wychodzily. Po MW kolejne czesci byly juz tylko paczkami skinow.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie przyszła moja pierwsza subskrypcja Indieboxa. Założenie jest takie, że wypuszczają wybrane Indyki w wypasionej wersji pudełkowej. Pod spodem paczki otrzymujemy kod na steama w razie gdybyśmy byli takimi pudełkowymi geekami żeby nie otwierać zawartości, albo dać jakiemuś dobremu koledze :)

W środku pudełka o dosyć ciekawej grubości wrzucili samą gre w postaci pamięci flash bez żadnych drm'ów, nalepki, przypinkę, naszywkę, poster z jakiegoś materiału, karty 3D z masą animacji, kolorową instrukcję, zafoliowany soundtrack. Jak dla mnie super sprawa ostatnim razem dostałem coś takiego w wydaniach specjalnych Divinity i Wasteland 2.

Tak sie traktuje graczy.

864foUq.jpgSqQStoq.jpgkXsnMmg.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wreszcie przyszła moja pierwsza subskrypcja Indieboxa. Założenie jest takie, że wypuszczają wybrane Indyki w wypasionej wersji pudełkowej. Pod spodem paczki otrzymujemy kod na steama w razie gdybyśmy byli takimi pudełkowymi geekami żeby nie otwierać zawartości, albo dać jakiemuś dobremu koledze :)

W środku pudełka o dosyć ciekawej grubości wrzucili samą gre w postaci pamięci flash bez żadnych drm'ów, nalepki, przypinkę, naszywkę, poster z jakiegoś materiału, karty 3D z masą animacji, kolorową instrukcję, zafoliowany soundtrack. Jak dla mnie super sprawa ostatnim razem dostałem coś takiego w wydaniach specjalnych Divinity i Wasteland 2.

Tak sie traktuje graczy.

864foUq.jpgSqQStoq.jpgkXsnMmg.jpg

 

 

armello goty indyczek !

Odnośnik do komentarza

Pewnie za miesiąc też tu wrzucę co mi tam wyślą. Tzn można sprawdzić co wysyłają bo dają teraz leaki ale na to zlewam nie czytam ich newslatterów. Chcę mieć niespodzianke, jak to małe dziecko. Z tego co słyszałem planują następnym razem również wrzucić kody na wer na PS4/Vite. 

Odnośnik do komentarza

Ale sensowne graficznie to sa wersje na Xboxa. Te z PS2 to strasznie pokrojone.

 

Może i tak. Ale co z tego? Mi tam grafika nie robi różnicy...

 

 

z tymi naklejkami to bym nawet za darmo nie wziął

 

Ty tak poważnie? Toć ja te naklejki zaraz potem odklejam. Są o tyle dobre że schodzą bez problemu i nie zostawiają śladu. Też nie lubię zbędnych naklejek na pudełkach, więc staram się ich pozbywać :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...