Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Obie gry od Telltale Games to czysty przypadek. Wczoraj wracałem z roboty, wszedłem do upadającego empiku, a tam promocja na kilka gierek. Skorzystałem, aczkolwiek obiecywałem sobie, że w tym miesiącu już nic więcej nie kupię. Mam silną wolę, hahaha.

Mozna wiedzieć co to za promocja na kilka gierek znaczy? Może sam bym się skusił na coś... Tylko wolałbym coś zielonego ;)

Odnośnik do komentarza

no a te Transformersy wraz z kontynuacją (którą mam, ale leży w backlogu) to podobno dobry tytuł, więc trzeba było też kupić.

War for Cybertron to solidna strzelanka, ale Fall of Cybertron to istne cudo. Przy żadnym shooterze ostatnich lat nie bawiłem się tak dobrze, jak przy FoC. Nadrabiaj zaległości, bo warto. A jeśli masz choćby minimalny sentyment do serii z dzieciństwa, to już w ogóle czeka Cię jazda.

 

Niecałe 180 PLN z wliczoną wysyłką. Instrukcja jest, wszystko po angielsku, także jestem zadowolon.

Zazdroszczę instrukcji. :P BtN to jedna z moich lepszych trafionych okazji, bodajże za 40zł na allegro. Niestety, papierka brak. Ale zgodzę się - BtN to cudowna, o ile nie najlepsza odsłona serii. Karen best waifu.
Odnośnik do komentarza

 

Lecę kończyć FFIX- złote czasy gamingu, era PSX, coś pięknego. Jaram się jak małolata.

Nom. Nie było indyków, symulatorów chodzenia i gier rodem z pegasusa. Piękne czasy :)

 

 

Jak to nie? gierki Net Yaroze na demkach Playstation UK, swietna sprawa :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

To komiks wprowadzający do Dark II Był chyba w kolekcjonerce do dorwania w wer fizycznej ale to jest tylko jeden zeszyt. Teraz na kwiecień planują jakąś nową serię. http://www.polygon.com/2016/1/19/10794586/dark-souls-comic-series-titan-comics

Odnośnik do komentarza

 

Obie gry od Telltale Games to czysty przypadek. Wczoraj wracałem z roboty, wszedłem do upadającego empiku, a tam promocja na kilka gierek. Skorzystałem, aczkolwiek obiecywałem sobie, że w tym miesiącu już nic więcej nie kupię. Mam silną wolę, hahaha.

Mozna wiedzieć co to za promocja na kilka gierek znaczy? Może sam bym się skusił na coś... Tylko wolałbym coś zielonego ;)
Można, ale nie wiem.

W empiku w rynku było kilka gier od TTG przecenionych na obie platformy, a do tego dwa ostatnie Asasyny. Twd, twd2 i twau po 69, a unity za 119.

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...