Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zaszedłem do sklepiku z grami i upolowałem

  • Riddicka za 20 zł
  • Legends of War na Vitę za 25 zł, okładka mnie skusiła i brak zdjęć z tyłu myślałem że to jakiś fajny FPS a teraz sprawdzam w necie gameplay i okazuje się że nie mój klimat. Więc pójdzie na handel. 

 

20160216_182415.jpg

Edytowane przez u55r
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Wczoraj gierka, dzisiaj kontroler do gierki

 

 

SQRkGgO.jpg

 

y0xLeIq.jpg

 

bhnmFoE.jpg

 

j2xm5TK.jpg

 

jIIydnV.jpg

 

Jestem pod wrażeniem jakości tego produktu. Bardzo porządne wykonanie i znakomite doznania podczas czekania 3 minuty na walkę, bo capcom ma tak bardzo dobre serwery. Sticka można bardzo łatwo modyfikować - świecące się zielone logo to guzik po naciśnięciu którego obudowa się otwiera jak maska w samochodzie. Pierwsze co zrobię to wstawię własną grafikę zamiast tego wsiowego wzoru Razera.

 

10/10. Cieszę się do niego jak głupi. Dzisiaj będę z nim spał.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dawno odkładany zakup ostatniego exa na Wii U którego chciałem ograć a nie mam. rok bez assasyna to rok stracony. I ta gra którą mam na wish list steam od października na pierwszym miejscu. Oj będzie grane w settlersów :banderas:

 

12705494_1112675562105650_19673956143678

 

 

P.S. W empiku widziałem piękne wydanie Layers of Fear. Sam myślałem nad zakupem ale stwierdziłem co za dużo to niezdrowo i książkę kupiłem :P Kto lubi horrory to podobno must have a tu za 59 zł piękne wydanie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Z jakiegoś powodu nie wydane na Zachodzie Front Mission 5. Podobno najlepsza część serii. Pewnie będę grał z patchem, bo obawiam się, że w japońskiej wersji terminologia może się nieco różnić od tego, co było w oficjalnie zlokalizowanych odsłonach (a nie będzie mi się na pewno chciało robić kwerend w internetach).

 

CbhpEfSWIAExNJg.jpg

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Atroxy są bardzo spoko ale... od kiedy Momochiemu ten stick z(pipi)ał się podczas finału Evo to nawet pomimo jego wygranej niesmak pozostał.

 

no powiem ci za 420 złotych to się obsra,łem z wrażenia. moim zdaniem stosunek jakości do ceny znakomity. wcześniej miałem badziewie od Hori EX2 i to przesiadka jak z malucha do mercedesa.

 

przy okazji dzięki ornit za polecenie tego kijka.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Z jakiegoś powodu nie wydane na Zachodzie Front Mission 5. Podobno najlepsza część serii. Pewnie będę grał z patchem, bo obawiam się, że w japońskiej wersji terminologia może się nieco różnić od tego, co było w oficjalnie zlokalizowanych odsłonach (a nie będzie mi się na pewno chciało robić kwerend w internetach).

 

CbhpEfSWIAExNJg.jpg

 

Pograłem chwilę po zakupie (kilka lat wstecz) i zapowiada się fenomenalnie. Chociaż trójki chyba nic nie pokona...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...