Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wracam do zielonej rodzinki :lapka:

 

 

gdzie kupiles?

Brałem za 1699 zł w Media Expercie w Legnicy w bundlu z Rainbow Sixem , ale od razu go oyebałem, wiec coš koło 1500 zł wyszło mnie za konsole.

Forze i Sunseta brałem już ze sklepiku we Wro, Black Games.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

 

Lutowe zakupki, będzie grane i czytane. Tylko muszę jeszcze 2DSa kupić.

 

242em38.jpg

 

iwrg5x.jpg

 

2vtsj1g.jpg

 

 

Propsy za zakupy. Yokai w końcu ukazało się w EU? Co to za wersja którą kupiłeś? Dooma 3 i dodatek też planuję, ale na PC. :)

Odnośnik do komentarza

Taki tam, drobny imporcik:

KqL2vkr.jpg

 

Stwierdziłem, że na stacjonarkach i blaszaku mam tyle gier do ogrania, że życia mi na to nie starczy, a bym coś pograł na handheldzie, więc olałem wersję HD i poszukałem angielskiego patcha do wersji PSP. "Kiedyś może przejdę..."

A to jest angielski patch? Myślałem , że SE kazało przerwać prace.

 

Edit. 

Znalazłem. Sam miałem kiedyś chęć przejść to na PSP, będzie powód do odkurzenia konsoli.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Na allegro wyrwales?

olx

 

 

Ależ ja w to godzin przegrałem :fsg:

 

 

Pamiętam, że zrobiłem w niej 100%, tak save pokazywał. :obama:

 

Chyba trzeba było wygrać 5 głównych lig: angielską, hiszpańską, włoską, niemiecką i francuską. 

Ja też przegrałem w pes6 miliony godzin ale w anglika, a teraz chciałem sprawdzić jak wygląda polska wersja. Muszę przyznać że jest słaba, strasznie drętwo Borek komentuje

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

 

Taki tam, drobny imporcik:

Stwierdziłem, że na stacjonarkach i blaszaku mam tyle gier do ogrania, że życia mi na to nie starczy, a bym coś pograł na handheldzie, więc olałem wersję HD i poszukałem angielskiego patcha do wersji PSP. "Kiedyś może przejdę..."

A to jest angielski patch? Myślałem , że SE kazało przerwać prace.

 

Edit. 

Znalazłem. Sam miałem kiedyś chęć przejść to na PSP, będzie powód do odkurzenia konsoli.

 

Na steamie masz wersje HD, która jest w englishu chyba lepsza taka opcja.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co do Type-0, jak już Paliodor wspomniał, w internecie nic nie ginie, i mimo afery ze squeenix patch nie tylko się uchował, ale był też potem aktualizowany. Chwila szukania w guglach i wszystko ładnie się odnajdzie.

 

A wersja HD jakoś mnie nie ciągnie. Na PC podobno port jest nędzny, a te podrasowane teksturki sprawiają, że wszystko wygląda jak z wosku. Zresztą, jak już wspomniałem, chciałem coś na handhelda, bo na stacjonarki i tak mam nadmiar gier do ogarnięcia. No a wersja PSP kosztowała mnie niewiele ponad 50zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza

I dlatego 3DS/2DS to jedna z najlepszych konsol na rynku :D

Stwierdzenie dalekie od prawdy, biorąc pod uwagę blokadę regionalną na same gry 3DS. Jest kilka gier japońskich, które chciałbym ograć, ale nie mogę, bo Nintendo to idioci. A drugiej konsoli kupować nie mam zamiaru.

 

To plus beznadziejne rozwiązanie z eShopem, w którym zakup robisz na daną konsolę, a nie na ogólne konto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...