Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Dałem plusa, ale nie zgadzam się z tym, że Lego Racers to druga liga kart racerów. Dla mnie to jedyny konkurent dla Diddy Kong Racing o 3 miejsce w tej kategorii (wiadomo, że pierwsze dwa to seria Mario Kart i CTR)

 

Diddy Kong mimo wszystko nad CTR ;)

Odnośnik do komentarza

xkpp9i.jpg

 

Doładowałem konto na pss kuponem z empiku(mają dość szeroki zakres kwot, nie tylko 25, 50 i 100) i kupiłem te dwie, jeszcze ~110 czeka na ciekawsze przeceny jakichś rzeczy bez pudełek.

 

W stare Raymany grałem dawno i mało co pamiętam, więc chętnie przejdę jakiegoś. A CoJ i tak prędzej bym kupił, westernów nie ma za dużo, zwłaszcza takiej klasy.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie konsola przywitała mnie ciągłymi aktualizacjami :D

Odpalam konsolę, konfiguruję pod siebie i pomyślałem, że może zajrzę do PSS za jakąś demówką czy czymś, bo jakoś nie korciło mnie do tych moich FPSów. No to najpierw "zaktualizuj soft". Zaktualizowałem softa, to znowu aktualizacja PSS, potem pobieranie gry, chce odpalić i aktualizacja gry... Cóż, przyzwyczaję się pewnie :P

Odnośnik do komentarza

Dobrze zrobiłeś. Ograsz sobie wszystko na spokojnie.

Wcale to nie jest prawda. Przy takim natłoku tanich gier nie jesteś w stanie się skupić porządnie a i granie w gry 10 lat po premierze ma zazwyczaj swoje duże minusy, ale no tak zapomniałem, że napisał to figaro.

Odnośnik do komentarza

 

Dobrze zrobiłeś. Ograsz sobie wszystko na spokojnie.

Wcale to nie jest prawda. Przy takim natłoku tanich gier nie jesteś w stanie się skupić porządnie a i granie w gry 10 lat po premierze ma zazwyczaj swoje duże minusy, ale no tak zapomniałem, że napisał to figaro.

Ale głupi post. Ale no tak, zapomniałem, że napisał to bluber.

 

Starczy mieć jakikolwiek instynkt samozachowawczy oraz brak uzależnienia od kupowania gier (dotykający 90 procent tutejszych userów) i myślę, że chłopak przeżyje.

Odnośnik do komentarza

brak uzależnienia od kupowania gier (dotykający 90 procent tutejszych userów)

Tak swoją drogą: jak się wchodzi w temat retro to trzeba się szybko nauczyć, że jak jest okazja to się z niej korzysta, a nie patrzy na backlog (oczywiście będąc świadomym możliwości swojego portfela..). Niestety z każdym dniem towaru mniej i ceny wyższe.

 

PS3/X360 to jest teraz taki 'sweet-spot': tanio i dużo, nie trzeba się pocić żeby znaleźć coś w dobrym stanie. No i wciąż można spokojnie nówki w folii kupować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...