Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo brzydoty na tych stronach.

 

DiOHUsA.jpg

 

gOEVLKh.jpg

 

4y3nnaN.jpg

 

Okami i Onimusha to promki ale za groszę wciągniete to nic szkodzi, Castlevanie wziałem do kolekcji bo dawno temu skończona ale na cdp była promocja to wziałem, zamówiłem zwykłą przyszła kolekcja więc jestem zadowolony. No i slynny Black Armour Edition, który ma ślady walenia stemplem na poczcie :smutas:

Odnośnik do komentarza

Jako że ostatnio się przebudziłem i doszedłem do wniosku, że jedyne zielone rzeczy jakie mnie teraz interesują to jabłuszka-papierówki, zacząłem kompletować dobre gry.

 

TnxCsTs.jpg

 

Na rozbiegówkę trzy gierki na PS3, których brakowało mi w zbiorach. Zaczynam ruszać z tematem - do końca roku zamierzam mieć 500 różnych tytułów na czarnulkę. Obecnie jest ich coś ponad 200, więc jakaś śmieszna ilość (widać, że faworyzowałem 360-tkę...).

 

VrGRS9H.jpg

Nobunaga na którego miałem bardzo dużą ochotę i Deception wzięty, bo było niedrogo, za obie gierki zapłaciłem jakieś 220zł z wysyłką, co uważam za fajną okazję.

 

aGzGAX6g.jpg

Zaprzyjaźniam się też z Nintendo, więc powolutku kompletuje brakujące hity na Wii U. Z Project Zero był o tyle problem, że janusze zamiast znaleźć sobie uczciwą pracę, wykupowali kolekcjonerki by je zgonić z 2-3 krotną przebitką. Nawet na forumku mieliśmy takich asów, a że pajacom nie zamierzam nabijać portfela, to cierpliwie czekałem. Opłacało się, bo kolekcjonerkę ustrzeliłem za 141zł z wysyłką - zawsze lepiej niż 360pln jak to niektórzy chcieli. Gość miał jeszcze Xenoblade X limitkę w tej cenie, ale nie brałem bo mam. Oby trafiła w dobre ręce, a nie do jakiegoś handlarzyny.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...