Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1400. Idzie dorwac troche taniej ale wolalem sobie w Euro kupic w razie ewentualnej reklamacji niz bujac sie z wysylka na allegro. Gumowa jest, ale jest moim zdaniem lepsza niz skora w g29, ktora tesowalem przez chwile. No i sama kiera jest solidna, ciezka, metalowa. Force feedback jest tak mocny ze czuje bol w przedramionach po wczorajszej sesji kartingowej w Project Cars xD. Nic mi takiej radochy nie dalo od dawna a jestem totalnym noobem jezeli chodzi o wyscigi

Odnośnik do komentarza

Ja bym 400 dał gdybym mógł gdzieś wczoraj dostać ;). Naprawdę u55r strasznie cie boli kto ile na swoje hobby wydaje bo to nie pierwszy raz tutaj o tym piszesz. Niektórzy cebulują wszystko a niektórzy wolą wygodę i szybkość.

 

P.s. media markt w oln już ma ds3 ale dopiero we wtorek wystawi:(

 

Jeżeli bólem d.upy można nazwać moją całkowitą zazdrość to tak! Boli mnie  :hi: Zazdraszczam. Pewnie gdybym nie kupił za 209 to objeżdżałbym w tym momencie każdy sklep z grami wręczając łapówki lub grożąc ujawnieniem seks taśm, tym którzy nie chcieli by mi sprzedać DS3

 

 

1400. Idzie dorwac troche taniej ale wolalem sobie w Euro kupic w razie ewentualnej reklamacji niz bujac sie z wysylka na allegro. Gumowa jest, ale jest moim zdaniem lepsza niz skora w g29, ktora tesowalem przez chwile. No i sama kiera jest solidna, ciezka, metalowa. Force feedback jest tak mocny ze czuje bol w przedramionach po wczorajszej sesji kartingowej w Project Cars xD. Nic mi takiej radochy nie dalo od dawna a jestem totalnym noobem jezeli chodzi o wyscigi

 

Kup sobie jakieś rowerowe rękawiczki obowiązkowo z długimi palcami i jazda 

Edytowane przez u55r
Odnośnik do komentarza

Takie rak zakupy przed wtorkiem, ale w Uncharted nigdy nie gralem wiec zobaczymy co z tego wyjdzie, pierwsza czesc juz mnie w(pipi)ia bo 75% gry to strzelanie do tych samych przeciwnikow, klimat spoko, ale mogloby byc wiecej zagadek. Mad Maxa odpalilem na jakies 30 min poki co ale klimatem juz od samego poczatku mnie kupil.

 

LUJ2Kkr.jpg

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

FF XIII to największy zawód poprzedniej generacji. To był jeden z powodów, dla których kupiłem PS3, FF XIII wziąłem na premierę. Na początku sam siebie okłamywałem, że gra jest fajna, bohaterowie całkiem ciekawi i wcale nie idziemy po rynnie. Niestety kończąc przygodę poczułem się jakby square mi wsadziło giga parasol do tyłka i starało się go otworzyć.

 

Nie polecam, zmarnowany czas i pieniądze. Najgorszy FF ever. XIII-2 oraz Lightning returns nie tykałem.

Odnośnik do komentarza

W FFXIII spędziłem 100h i bawiłem się bardzo dobrze. Rynna jest "tylko" przez pierwsze 20h gdzieś :-) Później dochodzi trochę wolności.

Na pewno można się przyczepić, że na przez pierwsze 20h fabuła jest bardzo fajna, a później się rozwadnia.

Kupiłem za jakieś 100zł znając wszystkie hejty ludzi i nie żałowałem.

 

Teraz jestem w 10 godzinie XIII-2 i co chwilę mi się japa cieszy z różnych powodów ale nie będę spojlerował.

 

Nie jestem wyjadaczem jrpg, najbardziej lubię Chrono Trigger i FFVII, 20h pograłem w xenoblade 3d i byłem megazawiedziony, i to nie z powodu żenującej grafiki.

 

FFXIII to teraz groszowe sprawy więc chyba nie będzie mocno bolało jak nie podejdzie. Nie każda gra musi mieć 9/10+ żeby dostarczyć rozrywki. Nastały takie czasy w grach, że ciupam w starocie żeby nie czuć donga na każdym kroku i do singleplayer polecam takie rozwiązanie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Xenoblade jest strasznie rozwleczone i rozwija się dosyć powoli. Dla mnie to jednak klasa wyżej niż FF XIII.

 

Co do FFXIII to ja sobie wmawiałem, że będzie to kolejny mesjasz... A wyszedł średni jrpg. Z tych bardziej znanych pozycji, jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z serią Kingdom Hearts to na ps3 wyszły miłe remastery :) niestety poprzednia generacja była bardzo kiepska jeśli chodzi o ten gatunek.

Dosyć podobał mi się Folklore, a gra ta przeszła raczej bez echa. Bardzo fajny baśniowy wręcz klimat miała. Warto się nim zainteresować :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2r7u4ad.jpg

 

dnn47r.jpg

 

f36xwg.jpg

 

mj1cub.jpg

 

14brznn.jpg

 

Ostatnie zakupy pod ultra settings gaiming, musialem zainwestowac w cos mobilnego bo bede czesto sie przenosil z miejsca na miejsce a jak juz gdzies osiade to na pewno zloże jakiegoś smokozorda.

 

Do tego oczywiscie ps4 i na pewno nowa konsola Nintend (jezeli bedzie miala wsteczna kompatybilnosc)

 

Pad Elite to male mistrzostwo swiata: ciezki, dobrze lezy w dloni, full customizacja...tylko nie moge sie przestawic z DS4 jesli chodzi o d-pada i bumpery chyba maja lepsza dostepnosc w DS4

 

Specyfikacje lapka podam w spoilerze

 

Chassis & Display Vortex Series: 17.3" Matte Full HD IPS LED Widescreen (1920x1080) Processor (CPU) Intel® Core™i7 Quad Core Processor i7-6700k (4.0GHz) 8MB Cache Memory (RAM) 24GB HyperX IMPACT 2133MHz SODIMM DDR4 (3 x 8GB) Graphics Card 2 x NVIDIA® GeForce® GTX 980M - 8.0GB DDR5 Video RAM, DirectX® 12, G-SYNC 2nd Graphics Card NONE Memory - Hard Disk 2TB SERIAL ATA II 2.5" HARD DRIVE WITH 32MB CACHE (5,400rpm)

 

down_right_arrow.gifPartitions: 2000GB 2nd Hard Disk NONE M.2 SSD Drive Plextor PX-G256M6e 256GB M.2 SSD (upto 770MB/sR | 580MB/sW)

 

down_right_arrow.gifChange to: 512GB SAMSUNG SM951 M.2, PCIe NVMe (up to 2150MB/R, 1550MB/W)

down_right_arrow.gifPartitions: 100GB, 412GB

 

 

Wiesiek na ultra na bagnach w porze deszczowej stałe 60 klatek :sir:

Jeszcze niech tylko naprawią Quantum Facking Break!!!

Aha, lapek w chacie oczywiście będzie podłączony do amplitunera który z kolei podłączony jest do 55' soniacza ( :czesc: Yeti)

Edytowane przez smallv86
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Kupić droższego lapka zamiast stacjonarki, który i tak będzie podłączony do tv. :yao:

 

Ostatnie zakupy pod ultra settings gaiming, musialem zainwestowac w cos mobilnego bo bede czesto sie przenosil z miejsca na miejsce a jak juz gdzies osiade to na pewno zloże jakiegoś smokozorda.

Odnośnik do komentarza

KIT9cbo.jpg

 

 

tylko xbox w moim serduszku, zawsze.

 

 

Jaki ten Test Drive jest za(pipi)isty!

Cała wyspa do objeżdżenia.

A eventy pod koniec gry, gdzie trzeba było przejechać tą wyspę dookoła, jakieś 200km. Za kierownicą Ferrari Enzo i jakieś 45minut jazdy, czystej przyjemności. MIÓD  :banderas:

TDU to jedna z najlepszych ścigałek w jakie grałem, jeśli nawet nie najlepsza.

Fajne były misje z podwożeniem modelek. Czas w końcu dorwać gdzieś część 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...