Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Idealnie dla mnie, właśnie na coś takiego liczę. Nie mam problemu z tym, że to port z przenośniaka. Mam PSP i mógłbym go ograć, ale wiem, że na dwóch gałkach na normalnym padzie i dużym ekranie przecież tylko zyskuje. Mam zamiar się miło rozczarować ;).

Odnośnik do komentarza

tak rayos to ta :)

 

playasia - xonic byl za rowno stowke, digimon za 180zl, niestety jak wspomnialem celny przechwycil  (do calosci doliczyli 23%vat) wiec nici z promo i nie ma co sie chwalic cenami, jednak i tak szczesliwy z zakupu bo dwie rewelacyjne gierki i do tego ciezko dostepne w naszej czesci swiata (szczegolnie digimon to bialy kruk)

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak rayos to ta :)

 

playasia - xonic byl za rowno stowke, digimon za 180zl, niestety jak wspomnialem celny przechwycil (do calosci doliczyli 23%vat) wiec nici z promo i nie ma co sie chwalic cenami, jednak i tak szczesliwy z zakupu bo dwie rewelacyjne gierki i do tego ciezko dostepne w naszej czesci swiata (szczegolnie digimon to bialy kruk)

Też czaję się na odbywa tytuły od jakiegoś czasu. Miałem kupować, ale poszło na co innego. Nie ma tego złego, bo zakupu (tego innego) dokonałem akurat wczoraj i również jest to pozycja na Vitę. Pochwalę się jak przyjdzie żeby nie zapeszyć. :) Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

dawno nie bralem z playasia i zmienili oklejanie paczek, kiedys (bralem u nich np muramase na vite na premiere) paczka z zewnatrz byla gola, tzn tylko adres dostawy byl

 

teraz widze, ze lepia karteczki - prawilnie pisza ze w srodku jest video game, jakiej wartosci i ze to zakup a nie gift,  wiec o wiele latwiej celnemu namierzyc taka przesylke i narzucic oplaty

Odnośnik do komentarza

dawno nie bralem z playasia i zmienili oklejanie paczek, kiedys (bralem u nich np muramase na vite na premiere) paczka z zewnatrz byla gola, tzn tylko adres dostawy byl

 

teraz widze, ze lepia karteczki - prawilnie pisza ze w srodku jest video game, jakiej wartosci i ze to zakup a nie gift, wiec o wiele latwiej celnemu namierzyc taka przesylke i narzucic oplaty

Ano tak, dlatego coraz rzadziej tam kupuję aczkolwiek jakieś pojedyncze sztuki o niskiej wartości (np coś z promo) czasami biorę i do niczego się nie przyczepiają. Raz też zamówiłem dwie sztuki i też dowalili. Ehh. Szkoda bo właśnie bardziej opłaca się brać dwie rzeczy zamiast jednej ze względu na koszt wysyłki.
Odnośnik do komentarza

Aktualnie, na zavvi jest promocja na te Digimony; z kodem rabatowym Z10JULY wychodzi ok.19Ł z wysyłką. Niestety, tylko wydanie na PS4 :(

digimony pierwotnie wyszly tylko na vite w kkw, chyba rok walczenia vitowcow petycjami z namco bandai i ulitowali sie - wypuszczajac gierke poza kkw w zrozumialym jezyku tylko cyfrowo na vite (nie liczac malego nakladu ang puszczonego na azje skad zrobilem import) i szybko portujac gierke na ps4 (tu juz wypuscili pudelka wszedzie)

 

chuyuwka choc i tak zachowali sie lepiej niz squre enix, ktory po petycjach vitowcow zdecydowal sie zremasterowac ff type-0 z pominieciem vity albo wydac i am setsuma po angielsku tylko na ps4 pomimo tego, ze w japonii wydali gierke tez na vite wiec wystarczylo praktycznie podmienic pliki z tekstem.

 

az dziw mnie bierze ze world of final fantasy tworza na vite(i tez na ps4) ale jak na 3 miesiace przed premiera oficjalnie nie pokazali nawet sekundy z wersji na vite to pewnie odwala kaszane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...