Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Rayos cry me a river, uwielbiam płacz konsolomaniaków o piracenie gierek znad dysków zaje,banych pirackimi serialami i plikami .mp3 przeglądających forum z włączonym adblockiem

 

patrz w co gram teraz kolego

 

ten pierwszy z przyjemnością bym ograł na Acekardzie bo można przyspieszyć grę czego Nintendo mi nie umożliwia w waniliowej wersji

a ten drugi na N3DS z CFW śmiga bez spadków do fps do 15 w trakcie walki, bo GameFreak nie umie w optymalizację 

 

 

 

Ah, jak ja uwielbiam o poranku czytać teksty o posiadaniu na dysku miliona pirackich filmów i mp3. Naprawdę? W dobie netflixów, youtube'ow, spotify'ów i pierdyliarda innych ktoś jeszcze w ogóle piraci? Podobnie gierki, które kosztują autentycznie grosze, zwłaszcza na PC? Może są tacy, też taki byłem, ale na szczęście mi minęło :)

 

Miło, że grasz w Pokemonsy, również i ja moje HG odpalam od czasu do czasu. Rozumiem Cię doskonale i rozumiem Twoją chęć podkręcenia sobie przyjemności z grania, czy brak potrzeby noszenia ze sobą kilku gier, ale takie wymówki są ... no własnie - tylko wymówkami by korzystać z "backupów". Także zakończę tę dyskusję right here right now bo nie ma sensu tego ciągnąć, każdy z nas ma swoje racje i swoje "wierzenia" i zarówno u Ciebie jak i u mnie kiedyś może się coś w tej kwestii zmienić, więc bez sensu się o to kłócić i zaśmiecać temat. W razie czego zapraszam na PW, chętnie tam porozmawiam :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mów mi o cenach gier na PC w rozmowie o grach na konsole przenośne. Naprawdę te na PC kosztują grosze? Naprawdę? Co Ty gadasz! Patrz a ja głupi swoje pięć milionów gier na Steamie kupowałem za pełną cenę każdą. Nie wiem może jeszcze mi stary mało wysyła na gierki, ale Zeldy, Pokemony czy inne Mario na konsole Nintendo za >100 zł/używka to nie są dla mnie grosze.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie dokarmiałem mojego ciemnego pasażera, wiec przyszedł czas to zmienić.

 

Ooc5rWu.jpg

 

u29HguO.jpg

 

Zestaw z piękną kartą Blastoise Ex oraz czterema boosterami Origins, wydanymi z okazji 20 lecia serii, co widać po nostalgicznych opakowaniach ze starterami z Red/Blue/Yellow. Każdy booster ma też kod na wirtualną paczkę do cyfrowej wersji i bardzo mi się przyda - nie po to, by je otwierać, a na wymianę za karty, które są mi potrzebne do talii w grze online, gdyż boostery Origins w ekonomii gry są bardzo cenne i pożądane.

 

vv02kN6.jpg

 

Dodatkowo 12 boosterów z dwóch najnowszych dodatków (premiera Steam Siege była dzisiaj). Liczę na dobre dropy. Powodem, dla którego kupuję je w takich zestawach, a nie luzem jest to, że Janusze biznesu ważą paczki, gdyż cięższe zawsze mają lepsze karty. Różnica w wadze jest minimalna, ale prawie zawsze miarodajna. Taki Janusz otwiera cięższe paczki, sprzedaje cenne karty za 4-5 krotność jednej paczki i biznes się kręci.

 

A w takich zestawach chu,ja se może zważyć :cool: :czesc:

Odnośnik do komentarza

12 boosterów z isa.pl, a Blastoise Box ze sklepu w Łodzi, który ma aukcje na allegro. W Polsce mogę polecić:

 

-isa.pl

-dragonus.pl

-sklep Gamelord w Łodzi (strony chyba nie mają)

 

Ten Gamelord to n i e s a m o w i t e miejsce. Niedaleko piotrkowskiej, schowane w kamienicy, wchodzisz po schodach, a tam inny świat. Krasnoludy po trzydziestce grają przy stołach w medżika, a półki uginają się od jakich tylko chcesz karcianek.

Odnośnik do komentarza

Kolejne gierki na vite, to już chyba moje blisko 20 w ciągu ostatnich 3 miesięcy... Pewnie znowu zarzucicie kupowanie wszystkiego jak leci ale chyba faktycznie zacznę kupować wsio na vite żeby mieć full Eu/USA kolekcje :dunno: .

I tak, wiem, ohydne zastępcze pudełko, czekam na oryginalne + dodrukuje okładkę, lepsze to niż to coś... :frog:

 

2b9faa38f7582f9b6817154519d870c9.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...