Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Zbrojenia się ciąg dalszy.

Dziś kilka fajnych gier na PSP oraz kilka wypełniaczy.

 

pWYMbip.jpg

u8fog5h.jpg

 

Zły jestem na siebie strasznie, bo snajper mnie przysnajperzył w przypadku aukcji z innymi fajnymi grami na PSP i nie mogłem go przebić, bo zakończyła się około 10 sekund przed allegrowym odliczaniem. Te ich zegarynki to o kant dupy można rozbić.

 

Dragoneer's Aria, Phantasy Star, Samurai Warriors, dwa Acidy - na tym mi najbardziej zależało. Niestety SW po niemiecku, więc nie wiem czy pogram...

Edytowane przez ping
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Kolejny dzień, kolejne gry.

 

vXEzLvw.jpg

ONLY SONY

Driver76 calkiem niezly tytul jesli nie oczekuje sie zbyt wiele. Ujecie postaci a la RE4 i podobne strzelanie. Wlasnie z tego powodu gralo mi sie dobrze. W sumie to niewiele pamietam oprocz tego hehe w kazdym razie warto pyknac.

PoAMU3p.jpg

 

Blur do kolekcji (mam nadzieję, że Activision nie wyłączyło serwerów), a R3 to w sumie chyba ostatnia gra jaką chciałem nadrobić na chlebaku.

Mogles pokusic sie o wersje steelbook tego Resistance bo niewiele wiecej kosztuje a jest to super wydanie. Sama gra tez sztosik z dobrym klimatem, upgradem broni, miejscami swietna grafa. Naprawde dobrze sie przy niej bawilem. Choc koncowka jest raczej srednia no i multi dałny wylaczyly.
Odnośnik do komentarza

@Plugawy, R3 udało mi się tak w sumie przy okazji zdobyć na aukcji za 15zł, więc nie narzekam. I przynajmniej jest dwustronna okładka (szkoda, że to obecnie nie jest standard). 

 

@Ficuś, wielka szkoda :( . A już pracowali nad drugą częścią. Jakby tak się nad tym zastanowić to sporo zespołów deweloperskich, które zajmowały się głównie "ścigałkami", zostało zamkniętych: Bizzare, Evolution, Criterion, SCE Liverpool...

Odnośnik do komentarza

criterion nie zostalo zamkniete a wchloniete przez ea i sa teraz ich oddzialem

 

ale co do reszty masz racje - pisalem ostatnio w temacie drivecluba taki post:

 

 

to jest kompromitacja, dramat, zenada, wstyd, hanba, ze sony zamyka liverpool i evolution czyli artystow arcade racerow i zostaje z samym nacpanym polyphony, ktore skonczylo sie na ps2 i juz chyba nigdy nie zobaczymy jakiegos eksluzywnego arcade racera na tej maszynce

 

majac na uwadze niewolnictwo criterion u ea i upadek bizzare, z roku na rok coraz gorsza forme codemasters mozna powiedziec, ze z arcade racerami jeszcze nigdy nie bylo tak zle (ratuje jedynie playground) , a to gatunek ktory definiowal wspolczesne konsole

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...