Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Bosz, toż to nówka ze stripem! Zaraz ci powiedzą żebyś nie odpakowywał i grał z ISO :)

 

Dla mnie folia nie ma większego znaczenia bo ja nie odsprzedaję gier a po otworzeniu pakuję je w lepszej jakości resealable folie żeby pozostały w miętowym stanie. I mam tak że czerpię większą przyjemność z grania na oryginale tak już mam  :ph34r:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam tak samo, nie umiem grać w pirata, no chyba że sprawdzam polskie wersje na emulatorku GBA. Ale to sporadycznie. Czasem zrywam folię z Nintendo gierek wartych po 500zł. I co? I nic. Ceny starych gierek strasznie lecą w górę. Za kilka lat goła płyta lub kart będą chodziły po 500zł.

Edytowane przez Konsolowy
Odnośnik do komentarza

O, czylli to Woodknight mi Ateliera sprzed nosa sprzątnął. Doskonała cena była :).

Mamy nowy miesiąc, więc i budżet na gierki się zresetował. Co kupiłem w cyfrze pokazywać nie będę, natomiast zbiór crapów już owszem mogę obfocić:

 

W7OBipE.jpg

Ace Combat kupiony, żeby trzymać w folii. Wielka szkoda, że essentials. Minisy to zazwyczaj goowna, ale dobrze mieć składanki gier, które wyszły tylko cyfrowo. Z Ridge Racera 2 bardzo się cieszę - jedynka była pierwsza grą, jaką miałem z premierowym PSP ściąganym od skośnookich. W dwójeczkę nigdy nie grałem, więc chętnie się pobawię. Składak klasyków Midwaya również spoko, choć najlepsze gry jakie na nim są to IMO dwa Mortale i Primal Rage.

 

BeVNx6Z.jpg

A tu kolejne gry do fullseta. Większość mam w cyfrze, ale jak ma być fullset 360-tki, to musi być fizyczny.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

A jak działa God Eater 2 na vicie?

ponoc bardzo fajnie, zreszta dobry deal , na amazonie vitowa wersja kosztuje niecale 30funtow, a dostajemy do tego plakat i kod na sciagniecie cyfrowo pierwszej czesci, do tego obie (a na pewno przynajmniej dwojka) sa w cross playu z ps4

 

ten god eater2 to taki typowy klon monster huntera w stylu toukidena?

 

btw copper do dzis mi nie odpisales skad i za ile kupiles grand kingdom i czy w ogole jest fajny :P

Odnośnik do komentarza

 

 

A jak działa God Eater 2 na vicie?

ponoc bardzo fajnie, zreszta dobry deal , na amazonie vitowa wersja kosztuje niecale 30funtow, a dostajemy do tego plakat i kod na sciagniecie cyfrowo pierwszej czesci, do tego obie (a na pewno przynajmniej dwojka) sa w cross playu z ps4

 

ten god eater2 to taki typowy klon monster huntera w stylu toukidena?

 

btw copper do dzis mi nie odpisales skad i za ile kupiles grand kingdom i czy w ogole jest fajny :P

 

 

przegapiłem, Grand Kingdom wziąłem z amazona z innymi rzeczami i mi wyszło 150zł za niego, nie jakoś super tanio, ale taniej nie widziałem. Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, w poniedziałek jadę na wakacje to pogram i Ci napiszę na PW :P

Odnośnik do komentarza

Bosz, toż to nówka ze stripem! Zaraz ci powiedzą żebyś nie odpakowywał i grał z ISO :)

Dla mnie folia nie ma większego znaczenia bo ja nie odsprzedaję gier a po otworzeniu pakuję je w lepszej jakości resealable folie żeby pozostały w miętowym stanie. I mam tak że czerpię większą przyjemność z grania na oryginale tak już mam  :ph34r:

 

Ja sie na kolekcjonowaniu i nomenklaturze nie znam ale czy gra uzywna (czyli bez oryginalnej folii) zapakowana w zastepcza to jest mint? Mint to nie jest po prostu nowka ze sklepu i w folii?

Odnośnik do komentarza

@Ficuś: tak, z grubsza.

 

Ja na swojego God Eatera czekam, tez wlasnie z amazona :obama:

 

ladne zakupy koper. 

 

Też zamówiłem preorder w Amazonie dwie sztuki i do wczoraj nie wysłali, a na czacie z pracownikiem doradzili żebym anulował zakup bo nie wiadomo kiedy będzie. Jeszcze bezczelnie wmawiali, że kupowałem jak już nie było na stanie.

Anulowałem zakup i kupiłem w zavvi 140zł / sztukę wczoraj i już wysłane.

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...