Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Don rozwin to :) ktore beda bezprzewodowe?

 

No bezprzewodowy headset jest bezprzewodowy. Pierwsze słyszę, że bezprzewodowy headset trzeba podłączać kablem do pada żeby działał jako headset. Wtedy już nie jest bezprzewodowy  :P

 

Opis do pierwszego z brzegu modelu od TB Stealth 420X:

 

No wires anywhere. Experience crystal clear game and chat audio using the latest intelligent, channel-hopping technology for interference-free wireless gaming.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Po pracy poszedłem po zakupy do biedronki, odebrałem paczkę z paczkomatu i na końcu odwiedziłem media w celu kupienia świetnej gry. Trzeba wspierać dobrych developerów a nie jakieś kał of sruti.

1e174b018cb8023b01e19244504e6bce.jpg

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Ty Pawle jeszcze grywasz w to po sieci?

Rzadko ale grywam  :ogor:

W miarę czysta okladka oprócz tego znaczka PL. Aż sie zdziwiłem jak nie widze u góry pasków z napisem EDYCJA PREMIEROWA DAY ONE

 Powinna być tylko nazwa gry i ewentualnie developer, a reszta na tyle opakowania i było by pięknie  :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Dziś zawitała do mnie taka perełka

XGXtoCt.jpg

 

UCoaWgY.jpg

 

Oczywiście zakup typowo pod moje zboczenie kolekcjonerskie, więc premierówka, 3xA, komplet. Płytka i wszelkie papierki z plakatem włącznie w stanie idealnym. Pudło nie ma pęknięć ale jest trochę matowe... chyba wymienię :P Swoją drogą sprawdziłem całą kolekcję pod kątem regenerowanych płyt i nawet pokusiłem się o wysłanie dwóch gniotów do regeneracji różną metodą, aby nauczyć się dobrze rozpoznawać. Postaram się w wolnej chwili zrobić jakiś ciekawy wątek o kolekcjonowaniu.

Cudo. Moja pierwsza full gra na Szaraka. Ukończyłem ją w rok... Tak. Na jednym levelu się zaciąłem i nie wiedziałem gdzie się udać. Meczyłem się kilka dni, w końcu dałem spokój i odstawiłem grę na półkę. Wtedy nie było internetu w każdym domu, nie było poradników, solucji itp. Wróciłem do gry po kilku miesiącach. Okazało się, że wystarczyło zadrzeć głowę Kurta do góry i tam była ledwo widoczna półka, na którą trzeba było wskoczyć i udać się dalej po kolejnych półkach. Może ktoś kojarzy to miejsce w grze? :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Sunseta jestem bardzo ciekawe - świeżo odebrany z paczkomatu.

 

Moje GOTY 2014, jak odblokujesz wiekszosc umiejetnosci poruszania sie to bedziesz mogl takie kombinacje siekac ze glowa mala. Dla mnie nie ma  gry z lepszym przemieszczaniem sie po miescie, po prostu nie ma. Dlatego jestem bardzo optymistycznie nastawiony na Spider-Mana z wiedza ze robi go Insomniac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...