Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Banzai, gdzie można dostać Haunting Ground w folii? Mów, prędko. Poluję na ten tytuł od lat.

ja swoją brałem na amazonie,przekroczyłem magiczne 20£ to i wysyłke miałem za darmo.

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B0007SVAZ4/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1485450780&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=haunting+ground+ps2&dpPl=1&dpID=51C2JKJ8YVL&ref=plSrch

a na eBay też widziałem.

Odnośnik do komentarza

te limitowane edycje pudelkowe to czysty biznes i dla firm i dla zbieraczy, choc i tu juz ida cyrki jak z tym soldnierem ktory pierw byl limitowny w LRG, a teraz jest limitowany w PA

 

dziwna praktyka ale jak w wiekszosci przypadkow nie bedzie reprintow to za pare lat te najwieksze sztosy beda za niebotyczne pieniadze sie rozchodzic

Odnośnik do komentarza

no soldner najpierw tylko w limited byl, ale ta wersja z PA ma chyba jeszcz ejakies bonusy wzgleem tej z limiteda :dunno:

 

juz w tej chwili gierki z limiteda chodza po sporych cenach, duzo wiekszych niz oryginalne, a co dopiero bedzie za kilka lat :obama:

no ale ja tych gier nie kupuje wiec mi to tam rybka :cool:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

shovel knighta tez nie masz z LRG a tez jest limitowany

 

zreszta ponoc kazda nowa gra pudelkowa wydawana obecnie na vite z racji rzekomej smierci konsoli ma tak maly naklad na drukarni, ze jesli serio nie zrobia reprinta to mozna powiedziec ze kazda nowosc od jakiegos roku jest w zasadzie limited (nawet slyszalem ploty ze obecnie ilosc sztuk rzucanych na swiat to 1% tego co rzucano w poczatkowym okresie kiedy vita zyla)

Odnośnik do komentarza

na premiere bym nie przesadzal, bo tak sie ludzie nie rzucaja i czesto lepiej poczekac i trafic promo - powiedzmy, ze nie mozna przespac pierwszego okresu takiego pol roku - rok bo potem moze byc ciezko z rozsadna cena wybrane tytuly dostac

 

za to zdecydowanie na premiere te cudaki z hong kongu czyli ekskluzywne azjatyckie wersje z angielskim wybranych tytulow, ktore reszta swiata ma tylko cyfrowo lub wcale - ostatnio wklejalem liste w temacie dragons quest builders, to juz wiekszosc z nich sie rozeszla i zostaja uzywki lub nowki od rekinow biznesu w chorych cenach na zagranicznych serwisach aukcyjnych

Odnośnik do komentarza

ano, azjatyckie z eng lepiej brac czym predzej bo juz teraz digimony osiagaja wysokie ceny, pewnie niedlugo dragon quest builders tez. Jak ktos chce te gry koniecznie miec w kolekcji to lepiej miec na nie oko. 

 

Ale skonczy juz offtop bo zaraz przyjdzie marchewa i inni obroncy moralnosci i zaczna szczuc psami za HUR DUR ROZMOWY O TRUPIE VICIE :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...