Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, myslalem, że ładowarka dla wersji przenośnej to standard będzie, a nie opcja dodatkowo płatna, szkoda :(

 

przeciez ladowarka jest dolaczana do konsoli -_- to jest dokladnie to samo co do konsoli, mozesz sobie kupic tylko druga, jakbys nie chcial odpinac od docka :lapka: ja nie potrzbuje drugiej, na tyle rzadko bede potrzebowal tej ladowarki poza mieszkaniem ze moge sobie odpinac na luzie

 

od razu chcieliby 2 ladowarki w zestawie z konsola, no co za ludzie xdd 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Krupek nie słuchaj nic tych pacanów tylko ciesz się cudownym gamingiem na najlepszym padzie w historii.

Jak nie jesteś jakimś pyerdolonym przegrywem siedzącym pół dnia przy konsoli to ci grania starczy na bardzo długi czas.

Sam kupiłem niecały rok temu i po malutku ogrywam tytuły z 360tki i Xone, jak za dwa lata wsio pokończe to i tak będzie dobrze.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mnie to tam lata obok knagi, tylko kur.wa bunt się podniósł jakby co najmniej zrzuta na mnie była na tę konsolę i zainwestował cudze pieniądze.

 

W Euro RTV AGD widziałem jak pudło z konsolą z(pipi)ało się z półki z około 1,5 metra. Podszedł typ z obsługi, pozbierał upadły sprzęt, i z wgnieceniem w kartonie na rogu odstawił na półkę = też sklepu nie opuściło

 

To samo mogło się przytrafić każdemu sprzętowi, który kupiłeś w życiu. Nie wiem jaki to ma związek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taki, że w sklepach mają wy(pipi)ane na sprzęt, a nikt nie wysyła do serwisu grata który jest dobry.

 

EDIT

To nie jest tak, że ja się nie cieszę Twoim szczęściem, tylko zostałeś wprowadzony w błąd przez sprzedawcę i próbujesz nas przekonać do tego co wmówiono Tobie.

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza

Może inaczej wytłumaczę, tak na poziomie tych, którzy próbują to zrozumieć, ale, że szkoła wyższa nie jest obowiązkowa, rozwój umysłowy zatrzymał się u nich już dawno.

 

Jaś kupił konsolę XBOX One w Media Expert z serii, dajmy na to 'y'. Przyniósł do domu, włączył, pograł i stwierdził, że coś jest, nie tak. Oddał, wysłano do serwisu, stwierdzono, że faktycznie konsola ma wadę, naprawiono, wysłano Jasiowi. Jaś gra i jeszcze szczęśliwy, dalej może wyzywać fanów Playstation. Jednak, Microsoft wie, że Jaś może mieć kolegów, którzy też będą chcieli kupić konsolę z tej serii i też im to pewnie nie będzie odpowiadało. No więc zebrali pozostałem konsolę z serii 'y', naprawili naprzód usterkę i konsolę wróciły do sklepu, ale, żeby nie było chryi, to obniżyli cenę i napisali, że jest to konsola, która już była w sprzedaży, ale wróciła na akcję serwisową. No i tu dochodzimy do sedna całej tej historii, Paweł poszedł do sklepu Media Expert, zobaczył taką konsolę i kupił. Teraz gra w Battlefield 1 i cieszy się, że ma fajną konsolę.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Może inaczej wytłumaczę, tak na poziomie tych, którzy próbują to zrozumieć, ale, że szkoła wyższa nie jest obowiązkowa, rozwój umysłowy zatrzymał się u nich już dawno.

 

Jaś kupił konsolę XBOX One w Media Expert z serii, dajmy na to 'y'. Przyniósł do domu, włączył, pograł i stwierdził, że coś jest, nie tak. Oddał, wysłano do serwisu, stwierdzono, że faktycznie konsola ma wadę, naprawiono, wysłano Jasiowi. Jaś gra i jeszcze szczęśliwy, dalej może wyzywać fanów Playstation. Jednak, Microsoft wie, że Jaś może mieć kolegów, którzy też będą chcieli kupić konsolę z tej serii i też im to pewnie nie będzie odpowiadało. No więc zebrali pozostałem konsolę z serii 'y', naprawili naprzód usterkę i konsolę wróciły do sklepu, ale, żeby nie było chryi, to obniżyli cenę i napisali, że jest to konsola, która już była w sprzedaży, ale wróciła na akcję serwisową. No i tu dochodzimy do sedna całej tej historii, Paweł poszedł do sklepu Media Expert, zobaczył taką konsolę i kupił. Teraz gra w Battlefield 1 i cieszy się, że ma fajną konsolę.

 

Czyli twierdzisz, ze Microsoft wiedzac o usterce zebral reszte konsol ze sklepu, naprawil i sprzedal jako odnowione? Wedlug tego co ja wiem to sa tylko konsole od klientow, ktore zostaly wyslane w ramach gwarancji. Klient otrzymal nowa w ramach gwarancji a ta zostala z czasem naprawiona i spakowana do sprzedazy jako "REFURBISHED".

 

Nie ma co ciagnac dalej, nie ten temat. Wybaczcie.

Odnośnik do komentarza

Jezus, co wyście się tego krupka tak czepili? Kolega kupił sobie nową (no, powiedzmy xd) konsolę i chciał się pochwalić i podzielić jarankiem, a tutaj już się zbiegli i łojej szkoda, że refurbished, łojejku a co tak drogo i a po co a na co to komu w ogóle nie ma gier przecież. Macie godność i rozum człowieka? W tym temacie albo się podniecacie z kupującym albo japa tam, tak mi się przynajmniej wydawało. No i xboksa szkalować nie pozwolę.

 

Z A B I E G A N Y M

KEEP TRYING

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...