Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

https://www.youtube.com/watch?v=B3wAMdfIEFY

 

2005 rok.

 

Piękna płyta DVD w białej kopercie.

 

Mały Rozi gra w deskorolkę, a tutaj rowery :obama:

 

I wbijanie milionów punktów na Manualu :obama:

 

Wcześniej grałem na PSXie w Dwójkę, potem Trójka i Czwórka na komputerze (Czwórka one love), ale to po American Wasteland przyszła zajawka na skateboarding. Kupiłem deskorolkę i zaczął się okres siniaków i upadków. Ach, szkoda, że człowiek nie miał takiego samozaparcia, bo chęci to były. Jak udało się zrobić Ollie :banderas: Undergroundy mnie ominęły i nie grałem. Project 8 było słabe, ale i tak przeszedłem całość na 100%. Potem już tylko Skate. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

U mnie było tak:

kupno deski do jeżdżenia

 

THPS 2 na PC - wieczorami robienie gry na 100 %, a w ciągu dnia pierwsze ollie

 

THPS 3 na PC przechodzony w wakacje podczas, których poznałem ludzi, z którymi razem jeździliśmy i pierwszy kickflip oraz varial kickflip

 

THPS 4 na PSX u kolegi,bo nie mogłem nigdzie dostać wersji na PC. Ten kolega pokazał mi przy okazji jak jeździ (min. 360 flip w miejscu co do dzisiaj budzi moje wrażenie) - wtedy dotarło do mnie, że nie podniosę już poziomu i zacząłem jeździć mniej

 

Później wyszła ta polska wersja THPS 4 na PC, ale grało się w nią słabiej, bo niektóre kombinacje trików blokowały mi klawiaturę. Jeśli XM nie grał na padzie i miał podobnie to rozumiem czemu 4ka podobała się mu mniej.

 

Nadal jednak kochałem tą serię i pamiętam, że zapowiedź THUG bardzo wtedy robiła.. To miało być GTA na desce.. niestety miało nie pojawić się na PC, więc dzięki temu wróciłem do konsol :D

 

Zastanawiałem się którą wybrać skoro multiplatforma i wtedy zobaczyłem, że nowa Zelda (Wind Waker) wyszła na gamecube'a.

Tak to THUG sprawił, że wróciłem do Nintendo, a gra sama w sobie była świetna. Nawet fabuła mi podeszła, jednak ogranie zaraz po niej Wind Wakera zmieniło moje postrzeganie jakości gier.

 

THUG 2 totalnie mi nie podszedł - tylko tryb classic był tam w miarę ok, a w THAW i Project 8 nawet nie zagrałem.

 

Mimo wszystko seria znaczyła dla mnie dużo i chętnie bym ograł remastera pierwszych pięciu części,ale nie takiego jak jakiś czas temu wyszedł tylko z niezmienioną fizyką.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Kto nie zaczął śmigać na desce pod wpływem Tony'ego (w moim przypadku THPS2) ten nie zna życia. Pamiętam, jak trwała już era PS2, a ja wyczekiwałem konwersji trójki i czwórki na PSXa (wówczas potrzeba było newsa w PE), coś pięknego. Niby biedniejsza wersja, ale i tak radość była. THUG też na propsie. 

 

Zapierdalalem z pieniedzmi w zebach po deske, koniecznie z ognistym designem. :banderas:

 

Z 2jki zdecydowanie moim ulubionym kawalkiem jest:

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...