Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się przy okazji zakupem z zeszłego tygodnia:

 

 

C9w0Eta.jpg

 

Oto SONY Trinitron KV-21FT1K 21″. Idealny TV do NESa/SNESa/PSX/PS2. Co ciekawe na OLX były trzy takie modele - wybrałem najtańszy (kolejno 150, 70 oraz 30zł) i wszystko działa bez zarzutu (obawiałem się o pilota). Czeka mnie odrobinę czyszczenia i masa radochy z grania w klasykę - najlepiej wydane 30zł w ostatniej dekadzie :lapka:

 

 

 

Tego typka zapewne znacie ;)

 

 

 

 

Dobre ceny, ale weź tego PSXa/PS2 podłączaj przez kabel RGB, bo za małe pieniądze poprawa obrazu jest naprawdę wyraźna. No chyba, że TV nie ma eurozłącza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za daleko mam do Krakowa :( a kurier roz(pipi)i telewizor w transporcie, a ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania. I (pipi) po telewizorze. :D a Szkoda :(

Stosunkowo często pojawiają się ogłoszenia z takimi na OLX, a że nikt za bardzo tego brać nie chce to łatwo upolować takiego w fajnej cenie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pochwalę się przy okazji zakupem z zeszłego tygodnia:

 

 

C9w0Eta.jpg

 

Oto SONY Trinitron KV-21FT1K 21″. Idealny TV do NESa/SNESa/PSX/PS2. Co ciekawe na OLX były trzy takie modele - wybrałem najtańszy (kolejno 150, 70 oraz 30zł) i wszystko działa bez zarzutu (obawiałem się o pilota). Czeka mnie odrobinę czyszczenia i masa radochy z grania w klasykę - najlepiej wydane 30zł w ostatniej dekadzie :lapka:

 

 

 

Tego typka zapewne znacie ;)

 

 

 

 

Dobre ceny, ale weź tego PSXa/PS2 podłączaj przez kabel RGB, bo za małe pieniądze poprawa obrazu jest naprawdę wyraźna. No chyba, że TV nie ma eurozłącza. 

 

 

Mam kabel RGB, podłączałem na szybko tym, co udało mi się znaleźć, bo wszystkie graty mam w rodzinnym mieszkaniu.

 

 

Za daleko mam do Krakowa :( a kurier roz(pipi)i telewizor w transporcie, a ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania. I (pipi) po telewizorze. :D a Szkoda :(

Stosunkowo często pojawiają się ogłoszenia z takimi na OLX, a że nikt za bardzo tego brać nie chce to łatwo upolować takiego w fajnej cenie.

 

 

Ten TV musi być rzeczywiście popularny, bo wszystkie trzy oferty były z mojego miasta (teraz zostały dwie - polecam komuś złapać tego za 7 dyszek, schodząc wcześniej z ceny).

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

No to klasyk w porównaniu do roku 2017 i ogrywania kotleta odsmażanego na przypalonym oleju.

 

Były w zestawie, nie wybierałem. Gry za grosze chodzą. Młody najbardziej cieszy się z gry Daxter.

Edytowane przez mastafaker
Odnośnik do komentarza

po co mu eye pet jak nie masz kamerki do psp? a przynajmniej nie widac na zdjeciu.

 

_Be_ trzeba się pogodzić z tym, że dzieciaki które mają obecnie 10-15 lat urodziły się już w czasach w których 6 generacja odchodziła do lamusa i 7 raczkowała. Także dla nich klasyką i oldschoolem będą gry z ps2. Mooże jeszcze spojrzą w kierunku PSXa jako ciekawostkę, ale snes, nes (a co dopiero starsze konsole) to jużbędzie dla nich totalna prehistoria jak dla nas atari 2600. Wątpię, żeby współczesna dzieciarnia w ogóle zainteresowała się 8 i 16 bitowymi grami. choćby ni ewiem jak bardzo klasyczne by to gry nie były i kultowe 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...