Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej zarabia się w euraszkach, a inaczej w złotówkach ;) Szczerze mówiąc spodziewałem się ceny o 100zł niższej. W tej perspektywie preferuję standardowego New3DSa, który dodatkowo sprzedawany jest w mniejszej wersji.

no wiem wiem. Tutaj za wypłatę tygodniową możesz sobie kupić konsole i parę gierek i jeszcze ci zostanie.

Odnośnik do komentarza

 

eD6UIKq.jpg

 

GDEMU czyli maszynka emulująca GD ROM w Dreamcaście - w skrócie, możliwość odpalania swoich Dreamcastowych gier z karty SD ze 100 procentową kompatybilnością (coś wspaniałego). Już zamówiłem kartę 128GB, więc jak tylko przyjdzie to będzie :banderas:

Rozumiem, że jak się ma oryginała to można zgrać na kartę i później hula bez spowolnień z SD? Czy to jest jakiś piękny sen?

 

 

Jeśli tylko masz warunki do dumpowania GD-Romów to jak najbardziej.

Choć wygodniejszą opcją jest po prostu pobrać obraz tego, co masz na półce i zrzucić na SD.

 

Wszystko działa bez spowolnień, w niektórych przypadkach po ustawieniu odpowiedniej opcji nawet szybciej. Są też tańsze alternatywy typu czytnik kart SD wpinany przez serial port (działa dramatycznie i nie wszystko odpalisz - próbowałem Crazy Taxi i nie dało się grać), jak i HDD mod (dużo lutowania i znacznie mniejsza kompatybilność), więc GD Emu to opcja najrozsądniejsza mając na uwadze jakość produktu i jego cenę.

 

Nadal czekam aż empik wyśle mi kartę pamięci (przepłaciłem, bo na allegro rynek SD jest zdominowany przez chińskie podróby) i wrzucam swoją biblioteczkę - już na komputerze leży przygotowana paczka. To jedyna opcja na granie w swoje kopie zapasowe jak bozia przykazała (.iso w sieci to ripy, bo kopia GD-Roma nie zmieściłaby się w wielu przypadkach na CD, stąd grupy crackerskie wycinały z gier voice overy i inne pierdy, na takiej maszynce możesz odpalić pełny obraz GD - 1.2gb). Z płyt na DC już nie zamierzam grać - niestety niszczeją i sytuacje typu Space Channel w stanie lustro nie działa, czy inna gra w idealnym stanie sypie read errorami w trakcie zabawy to nie jest coś, co pozwala mi komfortowo cieszyć się wspaniałością Dreamcasta.

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dolna klapka, z plastiku cienkiego jak sik pająka, kazde odkręcanie śrubek modlisz sie zeby nie pękło przy dokrecaniu... no i to ze ciagle czujesz jak sie ugina i pracuje nawet po dokreceniu

Z n2dsem podobno jest jeszcze gorzej. :lapka: Cięcie kosztów i te sprawy. :cool: Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
tj41u3f.jpg

 

Nowe OLXowe łupy :) 10zł/sztuka :D

 

Btw. zauważyłem, że sporo takich ogłoszeń z cyklu "Sprzedam "x" gier, każda 10zł/sztuka" wystawiane jest przez rodziców. W sumie fajne okazje można dzięki temu znaleźć, bo takie osoby z reguły nie bawią się w wycenianie poszczególnych gier, tylko jak pisałem, opychają wszystko jak leci w tej samej cenie. Już kilka razy trafiłem na tego typu ogłoszenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie mają w tym Berlinie. W uk switcha chyba od premiery nie było na półkach sklepowych a online można co najwyżej zamówić preorder z bliżej nieokreślona data realizacji.

Tutaj nawet w Realu na wejściu w gablotce leży Switch + Splatoon 2, a w Saturnie to chyba z 6 sztuk jest (z czego jedna to właśnie bundle ze Splatoonem 2). Nie ma problemu z dostępością, przynajmniej w moim rejonie.

Odnośnik do komentarza

 

Fajnie mają w tym Berlinie. W uk switcha chyba od premiery nie było na półkach sklepowych a online można co najwyżej zamówić preorder z bliżej nieokreślona data realizacji.

Tutaj nawet w Realu na wejściu w gablotce leży Switch + Splatoon 2, a w Saturnie to chyba z 6 sztuk jest (z czego jedna to właśnie bundle ze Splatoonem 2). Nie ma problemu z dostępością, przynajmniej w moim rejonie.

 

Gram sobie w zeldunie wczoraj a tu zaproszenie do znajomych od raven :) Pięknie rośnie nam switchowa frakcja na forum

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe jak to wyglądało z punktu widzenia przechodniów. Facet rozkładający w dłoni trzy 'gry dla dzieci', aż mu kciuk puchnie, robiący im fotkę na chodniku.

 

 

W czasach ludzi z kijkami selfie gadającymi do telefonu na ulicy, "pranksterami" ze swoimi zj.ebanymi żarcikami i tym podobnymi, raczej nie jest to żaden nadzwyczajny widok.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...