Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

A bo nie lubię "stealbooków".

Psują mi humor. Preferuję równiutko ułożone gry w pudełkach o tych samych wymiarach, z tego samego materiału - na steelbooki musiałbym wydzielić osobną półkę, co z grubsza nie ma sensu. Dlatego staram się omijać, choć Personowy wygląda pięknie.

 

Czyli nie tylko ja tak mam. Mnie chyba nawet platyny tak nie rażą, jak niewymiarowe pudełka. Choć drugą równie denerwującą mnie rzeczą, jest ogrom "reedycji" na PSP. Stary label, nowy label, platyna, essentials itd. A jak widzę jeszcze pudełka z kolorowym grzbietem, to mnie krew zalewa. Wszystko wydzielam osobno. Tylko na PS3 jakoś tak mi wiszą te kolorowe grzbiety.

 

Dlatego do ekspozycji najlepiej nadają się gry PS2. Proste, ładne i bez zbędnego kolorowego gó.wna.

Odnośnik do komentarza

A ja zaczęte gry lubię kończyć więc kupiłem. Dotychczas Killzone miałem z japońskiego plusa, ale obecnie dają takie gów.na (gorsze niż u nas), że wolę kupić sobie na własność pudełko, niż przedłużać członkostwo. Zresztą mam wszystkie poprzednie części Killzone więc i czwartą przygarnę.

Tyle postów o goownogrę, a nikt nie doceni sztosów takich jak Root Letter, Guilty Gear (ależ na sticku wjedzieeeeeeeeeee) czy też EDF 4.1... Ehh...

Odnośnik do komentarza

X2aZS5v.jpg

Miałem brać Batman Arkham Collection. Cena ta sama, myślałem, że w zestawie są wszystkie trzy gry, a tu wyszło, że to sam Origins + kody na dwie inne części. Nawet sama płyta podpisana Origins, a okładka "Collection", więc łyknąłem pudełko od Origins, a dostałem kopię Origins + kody na gry, które oddałem znajomemu. Nie uznaję cyfrowej dystrybucji, więc wolę nie mieć tych dwóch części niż mieć je wirtualnie.

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a tak BTW nie lepiej byłoby ogrywać gry chronologicznie według kolejności wydania? Jest przecież Master Chief Collection i Halo Reach działające we wstecznej kompatybilności.

 

Jeżeli nie masz czasu to można też ewentualnie zacząć od nowej trylogii to jest tzw. Reclaimer Saga czyli od Halo 4 a następnie Halo 5. Serio odradzałbym wskakiwanie do Halo od piątej części 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...