Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ping, co za zakupy :obama:

 

Sztywniutkie są. Bardzo wygodna i elegancka konsola. Odcienie srebra i złota nadają SZYKU.

Ludzie pisali o smużeniu i że to podświetlenie o kant dupy można rozbić, a IMO bardzo ładnie się prezentuje.

 

Bo w porównaniu do tego co oferuje w tym momencie modowanie, to Light jest bardzo daleko w tyle. Pocket z bivertem ma znacznie lepszy kontrast, jasność i znacznie mniejszy ghosting.

 

Najgorzej, że teraz znaleźć jakiegokolwiek gemboja w porządnym stanie to tragedia. Albo przebita jak sku,rywysyn, albo obrzygane gameboje z naklejkami na tyle z kaczora donalda. Decyzja o sprzedaniu kiedyś zielonego Micro będzie mnie nawiedzała w koszmarach do grobu.

 

Ragus? Hrrr, tfu je.bać.

 

Ja jakoś paradoksalnie zawsze miałem więcej problemów z kupnem stacjonarek w dobrym stanie. Jedynie AGS-101 to był upierdliwiec do wyszukania. Nie wiem na ile Ci zależy na oryginalnej obudowie (jest duuużo reshelli), ale dopóki się nie jest kolekcjonerem to nie odczujesz różnicy. Polecam sprawdzić sztuki z importu z JP, sporo tego, tanio i w dobrym stanie :lapka: Chyba, że w ostatnim czasie coś się zmieniło, bo przyznam, że ja ostatnio GameBoy'e kupowałem z 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że przy szybszych grach jednak smuży... :kaz:

 

Ale jednak robi to klimat. Fajnie mieć taki kawałek historii w kolekcji, bo wiadomo, że nie będę na tym regularnie grał - ot cudeńko do odpalenia raz na jakiś czas :sir:

Jak chcę komfortowo pograć w gry z GB/GBC to emuluje je na mocniejszych przenośniakach.

Odnośnik do komentarza

Chmurka miałem takiego SPka z wymienioną obudową i du,py to nie urywało ;/. Może nostalgia weszła, ale lepiej zapamiętałem jakość wykonania SP.

 

Marzy mi się wejść kiedyś do jakiegoś komisu, znaleźć tam miętowego gemboja, zapłacić 100zł i umrzeć szczęśliwym. A potem się budzę, wchodzę na OLX i...

 

 

576311618_2_644x461_gameboy-advance-doda

 

:frog:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Chmurka miałem takiego SPka z wymienioną obudową i du,py to nie urywało ;/. Może nostalgia weszła, ale lepiej zapamiętałem jakość wykonania SP.

 

Marzy mi się wejść kiedyś do jakiegoś komisu, znaleźć tam miętowego gemboja, zapłacić 100zł i umrzeć szczęśliwym. A potem się budzę, wchodzę na OLX i...

 

 

576311618_2_644x461_gameboy-advance-doda

 

:frog:

 

No z tymi obudowami to sam do czynienia nie miałem, ale generalnie z tego co czytam w community to dużego narzekania nie ma. Oczywiście można trafić na różnej jakości sztuki.

 

No i ragi, sory ale kupowanie takiego sprzętu w Polsce xd

Odnośnik do komentarza

Dystrybutor Play It dawał zawsze fajne gadżety do boxów, miałem kiedyś Serious Sam i No One Lives Forever 2, do pierwszej była zawieszka na drzwi i coś jeszcze, bandana chyba, a do drugiej gierki soundtrack i też coś małego. Czyli były to gadżety, które dziś są w rozszerzonych wersjach. Zdarzało się też, że i koszulki były. Koszulka z Baldura na osiedlu dawała dodatkowe punkty respektu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...