Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

No chodzi o to, że tutaj oglądamy już żywe okazy :). Rozumiem, że się cieszysz z zakupu, ale póki co to tylko papierek potwierdzający chęć zakupu, który to zakup bardzo szybko można odwołać. I nie prezentuje się tak ładnie jak sama konsola.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

:)

10ec466de1b44add.jpg

Ponad dwa klocki za konsolę na której nie ma w co grać. No thanks.

 

 

To taki paradoks - z jednej strony czujesz się fajnie wydając 2100zł na E K S K LU Z Y W N Ą konsolę, z drugiej strony pragnąc dobrej jakości wydajesz nieco ponad 7000zł na dobrego PC-ta, który wciąga temat doopą.

 

Xbox powoli staje się ikonką w windowsie, nie ma tytułów ekskluzywnych (nadchodzące HITY to crossplay) więc jak komuś zależy na jakości to ogrywa te gierki na PC (kto normalny wybierze GoW4 lub FH3 w 900p@30fps jak może grać w 4k@60fps?). Xbox? Jedyny sprzęt na rynku z trójcy SONY/NINNY/MS, który nie ma perspektyw. Szkoda, że SEGA się zawinęła.

 

PS. Jak kogoś stać na dobrej jakości odbiornik 4K, to nawet nie myśli o XOX, bo jednak... wstyd :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MxBz4Vy.jpg

 

 

cdp.pl? ZAWSZE SZANOWAŁEM!

NbLJSxy.jpg

 

Typ wrzucił info na grupę nintendo o takiej cenie, pomyślałem, że będzie jak z DOOMem z morele za 50 ziko ale zawsze można spróbować. Złożyłem zamówienie ale na drugi dzień typ dzwoni, że przepraszają ale był błąd i nie mają towaru w magazynie, jako zadość uczynienie dali kod na 15 zł do wykorzystania u nich w sklepie. Dobre i to :)

Za 2 dni dostałem maila, że jednak wysyłają xD Grę miałem dalej pogonić z zyskiem ale chyba zostanie jako perełka.

 

 

Człowieku czemuś się nie podzielił info :why:
Odnośnik do komentarza

To taki paradoks - z jednej strony czujesz się fajnie wydając 2100zł na E K S K LU Z Y W N Ą konsolę, z drugiej strony pragnąc dobrej jakości wydajesz nieco ponad 7000zł na dobrego PC-ta, który wciąga temat doopą.

 

WOW, to tylko 3.5 więcej żeby zagrać w nowego tomba w 60 klatkach xdddd BIER MOJE PIENIĄŻKI PIĘKNY KAWALERZE

 

pinger plz, ogarnij ten trollink bo to nie jest śmieszne

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...