Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

1eadaf6e85750c24e6428678251fbf87.jpg

Po obejrzeniu bajki na netflixie postanowiłem rozgrzebać kolejną serię :pawel:

 

Pożarłem się z tym de.bilem NRgeekiem o nią. Twierdził, że jest to najlepsza graficznie gra na ps3. Zaraz się triggeruję jak jest poruszany temat tej gry. Bardzo dobra gierka ogólnie. Fajna narracja, wcale nie łatwa rozgrywka, ale trochę zbyt ciasne są te miejscówki.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, chodź myślałem aby na tle stricte witraża jakiegoś zrobić. Bo wiem, że niektórym może to przeszkadzać, że zostało ono wykonane w kościele, więc z góry przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Podziwiajcie architekture ;)

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

No i Blakuś bardzo konkretnie. Takie zakupy mi się podobają. Modyfikacja DMG-ka ma lepsze osiągi od umiarkowanie kosztownej konsoli GAMEBOY LIGHT. Napęd GD do makarona mogę Ci spylić za stówkę. Inna sprawa, że niedawno zbyłem na allegro Dreamcasta + oryginalnego pada w stanie jak nówka + VMU za 200zł. Pomimo posiadania multum Dreamcastów uszczuplenie zbiorów o sztukę zawsze boli, no ale 'po co mi to'.

Odnośnik do komentarza

No i Blakuś bardzo konkretnie. Takie zakupy mi się podobają. Modyfikacja DMG-ka ma lepsze osiągi od umiarkowanie kosztownej konsoli GAMEBOY LIGHT. Napęd GD do makarona mogę Ci spylić za stówkę. Inna sprawa, że niedawno zbyłem na allegro Dreamcasta + oryginalnego pada w stanie jak nówka + VMU za 200zł. Pomimo posiadania multum Dreamcastów uszczuplenie zbiorów o sztukę zawsze boli, no ale 'po co mi to'.

Modyfikacja DMG nie jest droga, części ok. 60 zł z handheldlegend.com , ale montaż to Panie idź Pan w (pipi) - łatwo można uszkodzić ekran.

 

Na razie się z tym napędem wstrzymam, zresztą i tak chce iść albo w GDEMU albo USB-GDROM

Odnośnik do komentarza

Witam forumku, pora bym i ja coś wrzucił:

 

 

DXoo826.jpg

 

Sega Game Gear - sam wymieniłem kondesatory, do tego 4 gierki ( (pipi)owa jakość więc: 2 części Sonica, Shinobi i Mortal Kombat 1 )

 

KBSJI3M.jpg

 

Dość rzadkie w Polsce tytuły na GB: Operation C, Metroid 2 oraz Darkwing Duck ( prawie idealny port z NESa ).

 

RSqCGNV.jpg

 

Trochę Nintendo - GameBoy DMG i Advance SP - kolejne sztuki do kolekcji, niestety SP ma ino frontlight'a.

Po co mi był DMG skoro mam już Colora? Ano po to:

 

p5ZiwyR.jpg

 

Backlight oraz Bivert mod w poczciwym DMG - więcej się nie da z tego GameBoy'a wycisnąć, obraz ostry jak żyleta. Montowałem sam

 

 

RgMkuSl.jpg

 

A co tutaj mamy?

 

Z dedykacją dla Ficusia - tyle o niej wspominał na forumku...

 

 

yLG73To.jpgFQvPWjU.jpgDwTnAP7.jpg

 

Amiga 500 z rozszerzeniem do 1MB i okablowaniem ( między innymi kabel RGB a nie jak biedak po antenowym ) - teraz wystarczy dokupić GOTEKa i wiecej mi nie potrzeba. Trafiła mi się dobra cena, Amigi mają tendencję chodzić od dłuższego czasu drogo to się nie wahałem.

 

 

 

 

Dodatkowo jeszcze wpadł Dreamcast + nowy pad i VMU za +- 300zł ( niestety laser zdechł a na GDEMU aktualnie mnie nie stać )oraz PS2 FAT srebna ( za ... 50 zł na olx, strasznie zakurzona, nigdy nie otwierana. Wyczyszczona, laser działa jak marzenie, dołożyłem HDD co by lasera nie męczyć ).

 

 

Ta Amiga :banderas:   Pamiętam jak dziś pierwsze moje zetknięcie ze strategiami (mój ulubiony gatunek do dzisiaj). To granie w settlers, defender of the crown, lost patrol czy nawet głupie d-day. Szczylem będąc myślałem że gry to tylko takie jak na automatach istnieją (naparzanki w stulu golden axe czy wyścigi)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...