Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

@ping Pingu, jest Art Gallery do każdej z pozycji, z np. plakatami z Japonii reklamującymi giereczkę albo postaci, fajne, schludne standardowe menu i giereczki oczywiście z możliwością przełączenia na japoński etc. Szkoda, że nie ma manuala w pudle z jakimiś artami chociaż, ale nie ma co płakać w końcu psikyo gierki będą w ładnej kolekcji na półce. Miejmy nadzieję, że kontrola celna Cię ominie, u mnie jakoś fartownie gierki przeszły bez dopłat. RXN już ma manual oraz jakieś pierdołki jak pocztówka i naklejki bodajże. Teraz tylko czekać na Shikhondo, vol. 2 psikyo i mam nadzieję, że wypuszczą w końcu Ikarugę w pudle na pstryka. Piękna konsola do shmupingu.

 

Spoiler

Dq8SDCpUcAAF6c4.jpg:large

 

Spoiler

Dq8SH6TU0AANz59.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za info! Czyli jest tak jak być powinno. Na 'surową' wersję bez dodatków w sumie mocno bym nie narzekał, ale zawsze lepiej jak są dodatkowe ficzery - mniejsze poczucie tego, że płacę wyłącznie za emulator z czterema romami :).

 

Shikhondo też u mnie czeka w preorderze, widziałem już jakieś fotki pudełek, więc pewnie czekają aż Ninny klepnie im cartridge. Prawilnie przypominam, że warto zaopatrzyć się jeszcze w CAPCOM Belt Action Collection, kolekcję Nekketsu (koniec grudnia) no i jeśli mówimy o shmupach to Psyvariar Delta - właśnie do mnie leci. Po cichu liczę, że CAVE się obudzi - na X360 wydali całą masę cudownych gierek, to i Switchowców mogliby uszczęśliwić. Zwłaszcza że brak region locka robi robotę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Miałem kupić B7 w maju ale jak to w życiu bywa wszystko się po(pipi)ało - potem w Lipcu 2 różne sklepy mi anulowały zamówienie, potem z C7 to samo. Miałem kupić B8 po konsultacji z Insem ale TV gdzieś przepadł w firmie kurierskiej. Trochę nerwówki i zamówiłem 17 października C8 W Euro. Byłem pewien że też nie dotrze ale po 2 tygodniach jednak się udało :obama: Stacjonarnie brać nie chciałem ze względu na możliwość zwrotu. 

Odnośnik do komentarza
[mention=67077]Kolos28[/mention] I co faktycznie cicha? 
Przetestowałem póki co na najnowszym COD i Soulcalibur.

Póki co jest cichutko ale przy wyłączonym dźwięku słychać jakby takie ciche terkotanie - chyba wiatrak. Słychać to tylko przy włączonej grze i tak na 5 sekund, potem cisza i znowu... We wcześniejszej ps4 pro tego nie miałem...
Odnośnik do komentarza

W sumie to powinna ta informacja wylądować w dziale PS4, ale skoro zaczęliście wątek szumu: jeśli ktoś nie czuje się pewnie z wkrętakiem w ręku to niech poszuka serwisu konsol w swojej okolicy, w około 90% z nich jest usługa konserwacji czwórek. Wymienią pastę termoprzewodzącą, wyczyszczą wszystko z kurzu, skasują Was z 50zł za robociznę i macie lekko szumiące konsole zamiast Jet Fightera 6000 startującego z pasa. Koleżka szarpnął się na coś takiego i nie może się nacieszyć tym, że w nocy nie dostaje z patelni w ryło od wybudzonej hałasem żony ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, ale zdajecie sobie sprawę z tego, że ze względu na konstrukcję ten sprzęt nigdy nie będzie cichy? Chyba, że wsadzicie do budy po PC i skonstruujecie własne chłodzenie, tak jak zrobił to @Wieslaw

Sprzęt tani, zaklęty w małe pudełko z zasilaczem wewnętrznym to i kultura pracy jest jaka jest.

 

Na początku też mnie to irytowało, ale teraz macham ręką. Nic nie przebije prowadnicy lasera w Dreamcascie... :)

Odnośnik do komentarza

Egzemplarz egzemplarzowi nie równy, myślę że trudno o identyczne działanie dwóch rożnych konsol. Zayebie się troche kurzem i będzie słychać mniej :D.

Po jakimś czasie pasta termo się zeschnie i zacznie wjeżdżać na wysokie obroty żeby zbić temperaturę. Ot taki już urok tego sprzętu.

 

Moja premierówka jest cichsza - nigdy nie rozkręcana/czyszczona - od półrocznego świniaka (zakładając, że na świniaku odpalę God of Wara czy inną, równie 'ciężką' grę).

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Na COD działa na prawdę cicho gdzie mój roczny prosiak potrafił wejść na wyższe obroty (ale nie był to odgłos suszarki).

Ten terkot to tak na wyrost bo nawet moja kobieta dopiero usłyszała jak to nazwała "coś" przy całkowitej ciszy i musiała podejść do konsoli. Powiedziała, ze to nie terkot. Ogólnie sama jest w szoku jak cicho to działa.

Odnośnik do komentarza

No żeby zagłuszyć to trzeba by było na niezłą piz.dę takiego tiwika rozkręcić, a niektórzy mają dzieci i w środku nocy odpada.

 

Inna sprawa, że ja po prostu nie lubię mieć TV rozkręconego na pełną pi.zdę. Idealnie jest wtedy, kiedy gra wideo nie zagłusza wszystkiego dookoła, a że PLEJACZ do cichych sprzętów nie należy, to go słychać.

 

W telewizorze SONY mam głośność ustawioną na 10-20/100 i więcej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...