Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Moldar napisał:

Kiedy zamawiałeś?

W dniu kiedy oficjalnie otworzyli preordery na stemie. Pamietam ze tylko pomagalem mu z zamowieniem i platnoscia. W kazdym razie to byla tylko chwila po ktorej wyladowalismy w kolejce nr 3. Z tego co sie orientuje to kazda kolejka trwa 3 miesiace - czyli lacznie z wrzesniem calym jeszcze. Albo cos mieszam, nie jestem za bardzo w to zangazowany. 

Odnośnik do komentarza

Szanuję mevka za to, że widać, że się stara aby te dzieciaki miały dobrze. Wspaniały zakup zaiste. :lapka: 

 

Chociaż pamiętam, że jak dostałem moją pierwszą konsolę przenośna i granko nie było uzależnione od TVka to ciężko było mnie oderwać sprzed ekranu. Powodzenia tam kolego. :kekw: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Mogłem brać w Perfect Blue.. a tak dostałem bez bonusów :/

I w sumie co byś z tymi bonusami zrobił?

 

Pytam poważnie. Co prawda sam zawsze chętnie przyjmuję wszelkie zbędne popierdółki i dodatki, ale rzadko kiedy robię z nich jakikolwiek użytek. Plakatów nie rozwieszam, naklejek nie rozklejam, pocztówek nikomu nie wysyłam. Zawsze wszystko leży w oryginalnym opakowaniu. Nawet jakieś maskotki czy artbooki zdarza mi się trzymać w pudle, a nie osobno.

 

Ogólnie u mnie posiadanie takich rzeczy, to zwykła fanaberia, w większości przypadków. Ciekawi mnie po prostu, czy ktokolwiek z takimi bonusami coś zrobi innego, niż wrzucenie do szuflady. Bo tu nawet nie ma na dodatki osobnego pudełka, z tego co widzę.

 

No chyba, że się mylę i ktoś ma pokój w plakatach i biurko w naklejkach, mając przy tym więcej niż 12 lat, ale to bym chętnie zobaczył na zdjęciach. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...