Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Suavka rozumiem - nie ma Xboxa, więc to dla niego niezbyt atrakcyjna opcja. Ale gdyby miał to pewnie by się zainteresował - kto wie, może za jakiś czas nazbiera się takich "remasterów" dostępnych we wstece i przy zakupie konsoli będzie mieć to z tyłu głowy?

 

Jak grasz na PC no to niestety zostaje czekanie na ten nowy projekt TS, który od dobrych kilku lat nie może się pojawić, niestety. No i emulacja :)

Odnośnik do komentarza

Był moment, że rozważałem XSS tylko i wyłącznie dla tej kompatybilności wstecznej, właśnie dla gier typu TimeSplitters, Burnout Revenge itp. Szybko mi to jednak przeszło i uznałem, że lepiej będzie odpalić te gry (i więcej) na emu, niż wydawać furę kasy na kolejny zbędny sprzęt. Tym bardziej, że oryginały PS2 już posiadam.

 

Xboxa nie mam i mieć nie chcę i nie ma w tym żadnego trollingu. Po prostu niemal wszystko, co jest na konsoli M$ jest też na PC, a to czego nie ma w 99% mnie nie interesuje. No zbędny zakup. Ale gdyby zrobili taki remake, czy remaster jak np. Destroy All Humans, to nie wahałbym się gry kupić. Tj. przy założeniu, że nie zrobiliby potworka w stylu Saints Row... ;)

 

A koledze 20inchDT trzeba wybaczyć. Czepia się ostatnio na siłę, bo czytanie ze zrozumieniem trochę u niego kuleje. ;)

Odnośnik do komentarza

Lepszym porównaniem byłby chyba remake XIII. Ten Saints to kompletnie nowa gra.

Strzelanki w stylu Goldeneye to w 2022 przez swój specyficzny sposób sterowania już relikt przeszłości. Zoomerzy (pokolenie fortnite'owe w sensie) to już w ogóle by nie potrafili w to zagrać. Czasami widać gdzieś jakieś fajne gierki na pc inspirowane tym stylem gry jak np ostatnio na steamie Agent 64 Spies Never Die. Dobre i chociaż tyle.

Odnośnik do komentarza

#WhoDoYouVoodooBitch

Przez zapowiedzi drugiej (a w zasadzie trzeciej) części, oraz przez stream pewnego Briana na YouTube z tej właśnie kolekcji, naszło mnie na zakup Dead Island Definitive Edition.

55921681_DeadIslandDefinitiveEdition.jpg.9454936348a98025f9843028886fff2d.jpg

Co prawda słyszałem o tej kompilacji wiele złego (że powiela błędy oryginału, że Riptide nie ma nawet na płycie, bo nie potrafili ogarnąć ekranu wyboru gry:yao:), ale kij z tym - skoro na PS3 dałem radę zrobić obydwie części na 100% to i na mocniejszym sprzęcie powinno się udać.
Co prawda gram aktualnie w Dying Light 2, ale zombiaczków od Techland nigdy zbyt wiele :fsg:

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...