Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

No i THPS3. Każdy wie, że THPS2 to najlepszy Tony, a ponadto najlepsza gra sportowa w historii ludzkości, ale niestety wersja 2X nie wyszła w PAL.

 

Eee panie, ja tam murem za THPS3 właśnie :drakeyeah: Mam ogromny sentyment do THPS4, bo przypomina mi czasy pierwszej komunii, swojego pierwszego kompa i kupionego wówczas egzemplarza tej części w Empiku za dwie dyszki :D No, ale najczęściej wracam do THPS3, bo jest dla mnie dużo bardziej przystępna i mimo że ograłem ją już kilkukrotnie to nadal daje mi masę frajdy. Swoją drogą, całkiem niedawno ograłem właśnie Xboxową wersję :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Quake96 napisał(a):

 

Eee panie, ja tam murem za THPS3 właśnie :drakeyeah: Mam ogromny sentyment do THPS4, bo przypomina mi czasy pierwszej komunii, swojego pierwszego kompa i kupionego wówczas egzemplarza tej części w Empiku za dwie dyszki  No, ale najczęściej wracam do THPS3, bo jest dla mnie dużo bardziej przystępna i mimo że ograłem ją już kilkukrotnie to nadal daje mi masę frajdy. Swoją drogą, całkiem niedawno ograłem właśnie Xboxową wersję

Z THPS jest jak z Personą - twoja ulubioną część jest ta, w którą zagrałeś jako pierwszą. W necie widziałem duuuuzo więcej propsów właśnie w stronę 3 i 4, a nie 2. Dobrze pamiętam, że 4 na PC miała polski OST, jakiś Tede coś ten?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ProstyHeker napisał(a):

Haul zakupowy, kochani!!

 

 

Na start: Heker, a po chuj ci Anczartedy na PS3 w roku 2024?

A żeby w końcu zmusić się i przejść :kekw:

Miałem 2137 podejść do tej serii. Zawsze wyłączałem i gardziłem, że gówno obesrane na skryptach i cheesy fabuła. Nadszedł jednak moment, że mam ochotę na popcorn serowy i skrypty sprzed półtorej dekady i coś dla relaksu. A takie gierki najlepiej mi wchodzą na bazowym sprzęcie, toteż trylogii na PS4 nie kupię.

 

THOTD, niestety bez okurarów (może gdzieś kiedyś dorwę i zobaczę, co to warte te nowe technologie 3D) no i płyta wygląda jak po regeneracji, jest cieńsza niż inne na PS3. Nie będę się bawił w żadne zwroty czy reklamacje - gierka śmiga i to się dla mnie liczy. Uwielbiamy z żoną gry w pistolety, jeszcze Time Crisis i będę szczęśliwy.

 

VT3 - miałem ochotę na najstarszego, działającego na PS3 albo 360 wirtual tenisa, w dodatku taniego. 8,90pln to uczciwa cena. Mam ochotę czasem na gierkę typu gówniara z paletką. Jeszcze do zestawu drugi DS3 i będzie na kanapowego coopa :)

 

 

Splinter - brakujące ogniwo pierwotnej trylogii. Kiedyś kupię i nowsze części, bo to raczej tanie jak barszcz. Nadal nie tak dobre jak klasyki, ale come on, dziś już nie ma ani jednej takiej gry na rynku. Jedynkę właśnie kończę, mam ostatni lvl, więc powoli sobie kompletowałem kolejne części.

 

No i THPS3. Każdy wie, że THPS2 to najlepszy Tony, a ponadto najlepsza gra sportowa w historii ludzkości, ale niestety wersja 2X nie wyszła w PAL. No 2 i przeszedłem tyle razy, że po 20 latach może czas na coś NOWSZEGO? Na liście jeszcze THPS4. Kupuję, póki ceny zjadliwe.

 

 

Gry z Xbox classic ogrywam na 360. Z pieprzem, miodem, sercem.

PXL_20240604_164143656.jpg

Thotd jest zdrowo pojebany :kekw: Przemyśl granie w to z żoną 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, ProstyHeker napisał(a):

Z THPS jest jak z Personą - twoja ulubioną część jest ta, w którą zagrałeś jako pierwszą.

 

Kiedy właśnie prawdopodobnie pierwszy raz, a przynajmniej "u siebie" zagrałem w THPS4 kupione w Empiku jakoś w 2005 roku. Trójkę też później miałem, ale na "piracie" od kuzyna. Swoją drogą, na PC nigdy żadnego THPS nie ograłem. Dopiero plejak i inne konsole okazały się sprzętem do grania w tego typu gry.

Po prostu THPS3 jest dla mnie łatwiejszy i dzięki temu przyjemniejszy do powracania. THPS4 nigdy nie ograłem w pełni, choć może kiedyś się do tego zbiorę.

 

46 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

Dobrze pamiętam, że 4 na PC miała polski OST, jakiś Tede coś ten?

 

Było coś takiego. Teraz nie jestem pewien czy miałem to w zestawie z "Nowa Extra Klasyka" jako dodatkowy CD czy było to po prostu na którejś płytce z grą, ale kojarzę że ten pakiet polskiego OST się osobno instalowało. Musiałbym zerknąć jak to wygląda w moim pecetowym wydaniu z Extra Klasyka NeXt :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Quake96 napisał(a):

Było coś takiego. Teraz nie jestem pewien czy miałem to w zestawie z "Nowa Extra Klasyka" jako dodatkowy CD czy było to po prostu na którejś płytce z grą, ale kojarzę że ten pakiet polskiego OST się osobno instalowało. Musiałbym zerknąć jak to wygląda w moim pecetowym wydaniu z Extra Klasyka NeXt :D

 

Tak, wersja z Nowa Extra Klasyka miała patch na drugiej płycie który dodawał polski soundtrack.

Odnośnik do komentarza

switch.thumb.jpg.c523d96c10c48f55de3c3a290f35fab6.jpg

 

Dostawa gierek :macek:

 

Gothic 2 na Switcha to wręcz oczywisty zakup. Dla tej serii kupiłem w ogóle "pstryka", więc po ukończeniu jedynki musiałem zaopatrzyć się w sequel. Co ciekawe, jest to czwarta kupiona przeze mnie gra na ten system i zarazem czwarta fabrycznie nowa. Jakoś to tak zawsze wychodzi, że kupuję nowe gry, bo lokalnie używki to głównie "mariany", a jak już zamawiałem tego czy pierwszego Gothica to opłacało się brać nówki sztuki :)

 

XIII to z kolei spontaniczny zakup. Byłem na zakupach w galerii i przy okazji zaszedłem do Media Markt popatrzeć co, jak i za ile. No i tak przechodzę przez gry PS5 a tam cena "29.99". No nie chciało mi się wierzyć, że jakakolwiek gra na PS5 jest w tej cenie. Pognałem do ekspedienta który rozwiał moje wątpliwości i stwierdziłem, że za tyle to biorę! :nosacz3:

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...