Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Czoperrr napisał(a):

Przyjemnego wyżynania mongołów i biegania od znacznika do znacznika przez 50 godzin 

 

  Ukryj zawartość

aktualnie też to robię

 

 

 

Podobno najlepszy ex na PS4 według entuzjastów exów sonki więc muszę zweryfikować tą tezę, a z feudalną Japonią mi nie po drodze :nosacz: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.07.2024 o 15:54, Ukukuki napisał(a):


Tak chyba ma być ale pewnie sami nie mają do końca dopiętego planu na ostatni tom. 

Też już mi przyszedł pierwszy tom, całkiem spoko, kilka gier ważnych pominęli, no ale cóż, liczę na ciekawe zestawienie w drugim tomie dla starszych gier. Jako 'encyklopedia' fajna opcja, jak ogarną wszystkie tomy na podobnym poziomie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, giger_andrus napisał(a):

@ornit świetne zakupy. Modlę się nadal, żeby Snufkin wyszedł w Europie i wstrzymuję zakup z Azji ;/

No słabo jest bo tam odgórnie VAT już naliczają. Polscy dystrybutorzy też go biorą pod uwagę przy sprzedaży ale często zakup u nas i tak wychodzi trochę taniej dzięki polskim kosztom wysyłki.

Odnośnik do komentarza

@Quake96 gdzie i za ile dorwany COD3? Jeden z niewielu, co mi się ostał do kupna. Nowożytne MW to kupię jak będą po 30zł, bo to więcej nie warte (coorva mam MW2019 i BOCW w digitalu) :niki:

 

@SebaSan1981 cumplu, Patrz Psy Legion to grzeszna przyjemność taka. Gra absolutnie warta swojej ceny (19,99 jak mniemam), definitywny średniak fabularnie, światowo i rozwiązaniowo i mechaniczniowo, ALE... jest przyjemny. Po prostu przyjemnie się gra. Taki odmóżdżacz, mimo iż open world. 

Edytowane przez ProstyHeker
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

@Quake96 gdzie i za ile dorwany COD3? Jeden z niewielu, co mi się ostał do kupna. Nowożytne MW to kupię jak będą po 30zł, bo to więcej nie warte (coorva mam MW2019 i BOCW w digitalu) :niki:

 

Pierwotnie wyrwałem egzemplarz w CeXie za 60zł, ale płyta okazała się skaszaniona. Z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu zwrot mogłem dostać tylko na Voucher, choć zgłaszałem że zwracam w ramach gwarancji, bo nie działa a drugiej sztuki nie mają. Co lepsze, kiedyś w podobnym przypadku nie było problemu ze zwrotem pieniędzy, a teraz kobitka przy kasie mi wciska, że ja na pewno zawsze dostawałem voucher :dynia: No i dlatego na zdjęciu znalazło się CoD4 i te dwie gierki na pierwszego Xboxa, bo kupiłem to wszystko za ten otrzymany voucher.

Widoczny na fotce egzemplarz CoD3 to sztuka z Allegro. Nie brałem najtańszej, nie brałem pierwszej z brzegu, szukałem czegoś w miarę "pewnego" przez tą skuchę z uszkodzoną płytą z CeXa. No i trafił się jakiś sprzedawca na Allegro, który nie dość że potrafił dać "real foto" to w opisie wspomniał, że gra się instaluje w 100%. Temu też kupiłem od niego i mimo że okładka jest w językach skandynawskich (było w opisie, widziałem to!) to jestem mega zadowolony, bo gość wysłał to błyskawicznie i wszystko faktycznie działa. Kosztowało mnie to bodaj 55zł.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

x360gcdc.thumb.jpg.09ca57dcc7fc6511af7e75121c14a0da.jpg

 

Dzisiaj na tapecie jeden z moich ulubionych NFSów na konsolę o której często po prostu zapominam. Czas odkurzyć Gacka i pośmigać, bo widoczny na zdjęciu NFS to ta sama świetna wersja co na Xboxie i PC, choć tutaj podobno ma wyraźnie problemy z płynnością. No cóż, ograłem już na Xboxie w tym roku, więc chętnie wrócę do tej gierki na GC.

 

Na mojego ukochanego choć ostatnio mniej używanego Dreamcasta wleciało Dead or Alive 2, kolejna odsłona tak ostatnio lubianej przeze mnie serii bijatyk. A pomyśleć, że wszystko zaczęło się od odkurzenia pudełka z DoA3 na Xboxa...

 

CoD World at War to taki trochę deserek. Skoro już poleciałem do paczkomatu po tamte dwie gierki, to zahaczyłem znów o CeX choć nie był on w ogóle po drodze :D Kto wie, może ogram za jakiś czas, bo po CoD3 jestem naprawdę pozytywnie nastawiony do tej serii na X360.

Edytowane przez Quake96
  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...